ПОЛОЖЕННЯ «Про благодійні внески, пожертви та безповоротну фінансову допомогу Благодійній організації «Лікарняна каса Полтавщини»».

Надходження до ЛК від благодійних внесків, пожертв та безповоротної фінансової допомоги спрямовуються виключно на благодійну діяльність та забезпечення господарської діяльності, передбачених Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації»

Розміри благодійних внесків (пожертв) щомісячно складає в межах до 2,5 % від середньої номінальної заробітної плати (у відповідності до даних Головного управління статистики у Полтавській області).

З 1 січня 2019 року - 50 (п’ятдесят) гривень.

Розмір щомісячних благодійних внесків переглядається Зборами учасників - засновників, при необхідності, при зміні середньої номінальної заробітної плати.

Сплата благодійних внесків власниками картки ЛК здійснюється щомісячно, або, по бажанню власника картки ЛК, за декілька місяців наперед через представництва банків. У випадку зміни величини внеску та сплати наперед – сума перераховується з урахуванням нового розміру.

Надходження, отримані від благодійних внесків, пожертв, використовуються виключно для забезпечення організаційної діяльності ЛК.

Розмір адміністративних витрат ЛК не може перевищувати 20 відсотків доходу ЛК у поточному році.

Працюючі власники картки ЛК перераховують щомісячні благодійні внески на розрахунковий рахунок ЛК особисто через відділення банків або через бухгалтерію свого підприємства (при наявності договору про спільну благодійну діяльність).

Пенсіонери та непрацююче населення - власники картки ЛК, перераховують щомісячні благодійні внески на розрахунковий рахунок ЛК особисто через відділення банків.

Підприємства та організації, при наявності договору про спільну благодійну діяльність з ЛК, перераховують щомісячні благодійні внески на розрахунковий рахунок ЛК за кожного власника картки ЛК в повному обсязі.

Благодійні внески, пожертви поверненню не підлягають.