ПОЛОЖЕННЯ «Про надання благодійної допомоги при плановому лікуванні та лікуванні за межами Полтавської області власників картки благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»»

І. Допомога на лікування гострих чи невідкладних станів у власника картки ЛК за межами Полтавської області проводиться за умови:

  • Наявності підрозділу БО «Лікарняна каса Полтавщини» в даному регіоні, підписаного Договору про спільну благодійну діяльність з іншими лікарняними касами, або закладами охорони здоров’я, які працюють в даному регіоні;
  • Активованої картки ЛК;

Кожен випадок уточняється з виконавчою дирекцією ЛК.

Після проведеного лікування лікарнею надається до ЛК копія листа призначення з підписом власника картки ЛК (чи лист супроводу), копія рахунків на лікування власника картки ЛК, копія виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма №027о) і оригінали чеків про оплату використаних лікарських засобів та виробів медичного призначення з закладу охорони здоров’я, в якому проводилось лікування.

При лікуванні за кордоном України – додаються документи з перекладом на українську мову.

Сума допомоги на обстеження та лікування власника картки ЛК за межами Полтавської області (до 10 днів стаціонарного лікування) складає до 20000,00 грн. (двадцять тисяч грн. 00 коп.) 1 раз на рік та згідно Фармацевтичного формуляру ЛК.

ІІ.  Додаткові умови для власників картки ЛК, яка активована більше 3 років:

За умови відсутності отримання медичної допомоги власником картки ЛК за останні 3 роки (36 місяців) ЛК надає допомогу лікарням:

  • на медикаментозне забезпечення власників картки ЛК при:
  • плановому профілактичному лікуванні захворювань терапевтичного профілю;
  • плановому хірургічному лікуванні (кила, варикозна хвороба, оклюзійно - стенотичні ураження судин кінцівок, кісти, фіброміоми, поліпи та інше) в медичних закладах Полтавської області;
  • планових офтальмологічних операціях, метою яких є імплантація штучного кришталика, корекція короткозорості, далекозорості, астигматизму та їх ускладнення (крім кришталика та розхідних матеріалів);
  • планових операціях з імплантації штучних імплантатів (крім імплантатів та розхідних матеріалів);
  • лікуванні власниці картки ЛК за діагнозами: (O00-O99)- Вагітність, пологи та післяпологовий період, якщо вагітні своєчасно стали на облік в жіночій консультації - до 12 тижнів. В іншому випадку допомога надається по даних діагнозах при наявності активованої картки ЛК (через 61 день від внесення 3 щомісячних благодійних внесків та після отримання картки) та внесення благодійних внесків авансом на 2 роки наперед перед поступленням на лікування з приводу даних діагнозів. Допомога медикаментами за рахунок ЛК у відділенні патології вагітних - 2 рази за вагітність – до 10 днів випадок.
  • для висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги власникам картки ЛК в провідних медичних закладах республіканського значення (м. Київ, м. Харків та інші). Сума допомоги на обстеження та лікування власника картки ЛК за межами Полтавської області (до 10 днів стаціонарного лікування) складає до 20000,00 грн. (двадцять тисяч грн. 00 коп.) 1 раз на рік.

Направлення на лікування видається лікарем.

Проводиться оплата чи компенсація вартості лікарських засобів та виробів медичного призначення, обстежень, необхідних для лікування власника картки ЛК відповідно до Положень ЛК, законодавчих актів МОЗ України, Фармацевтичного формуляру ЛК.

Кожен випадок даного планового лікування власника картки ЛК узгоджується з виконавчою дирекцією ЛК (тел. 0532-63-74-56, 0981-63-74-56,  0503-63-74-56), після уточнення стану картки ЛК.

Грошові кошти, самостійно сплачені хворим за планове лікування -  ЛК не компенсуються.

Допомогу на лікування ускладнень після планового лікування  - ЛК не забезпечує.