ПОЛОЖЕННЯ «Про надання допомоги на обстеження власникам картки благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»».

ЛК надає допомогу Закладам охорони здоров’я (далі ЗОЗ) на обстеження власників картки ЛК при умові пред’явлення в ЗОЗ активованої картки ЛК, по направленню лікаря та можливостей лікарень.

ЛК, по можливості, має право надавати благодійну допомогу для розвитку матеріально - технічної бази ЗОЗ. Фінансування проводиться шляхом оплати рахунків або безпосередньо придбання реактивів, засобів медичного призначення чи обладнання для обстеження жителів області по заявці ЗОЗ.

Перелік лабораторних обстежень переглядається виконавчою дирекцією при необхідності та по можливості організації.

Для розширення можливостей ЛК – виконавча дирекція у відповідності до договорів з комерційними лабораторіями надає можливість власникам картки ЛК за направленням лікаря пройти обстеження за переліком лабораторних обстежень в комерційних лабораторіях, не частіше 1 разу на рік, якщо відсутні можливості комунальних підприємств.

ЛК надає допомогу ЗОЗ у вигляді рентген-плівки та рентген-контрастних засобів на обстеження:

  1. магнітно – резонансний томограф (МРТ);
  2. комп’ютерний томограф (КТ);

За рахунок ЛК обстеження на МРТ чи КТ власнику карти ЛК проводиться не частіше 1 разу на рік при гострих та невідкладних станах. Не проводиться - з метою профілактичного обстеження, для підтвердження групи інвалідності та при можливості альтернативних методів обстеження. Обстеження проводиться по направленню лікаря. Рентген-відділення перевіряє статус карти ЛК (активована чи заблокована).

Додаткові умови для власників картки ЛК, яка активована більше 3 років:

За умови відсутності отримання медичної допомоги власником картки ЛК за останні 3 роки (36 місяців) - ЛК надає допомогу власникам картки ЛК на планове обстеження за направленням лікаря:

  1. у вигляді компенсації в розмірі не більше річного внеску при наявності чеків (рахунків):
  • коронарографія та артеріографія;
  • магнітно – резонансний томограф (МРТ);
  • комп’ютерний томограф (КТ)
  1. за рахунок ЛК в межах річного внеску:

Направлення на обстеження видається лікарем.

Кожний випадок обстежень - рахується одним випадком допомоги.

Кожний випадок даного обстеження власника картки ЛК узгоджується лікарем з виконавчою дирекцією ЛК (тел. 8-0532-63-74-56, 0503637456, 0981637456).

Грошові кошти самостійно сплачені хворим за обстеження без узгодження з ЛК -  не компенсуються.