ТИМЧАСОВЕ ПОЛОЖЕННЯ «Про допомогу постраждалим від військових дій».

Дане положення розроблено відповідно до рішення зборів учасників-засновників благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» (надалі – ЛК) (протокол №2 від 28.02.2022 року) з метою надання  підтримки у медичному забезпеченні військових чи цивільних з травмами та пораненнями внаслідок військових дій.

При відсутності можливості забезпечення за бюджет військових чи цивільних з травмами та пораненнями внаслідок військових дій - забезпечити за рахунок БО "Лікарняна каса Полтавщини" (в межах можливості організації).

  1. БО «Лікарняна каса Полтавщини»:
  • проводить збір коштів для допомоги усіх потребуючих допомоги;
  • придбаває вироби медичного призначення, лікарські препарати першої необхідності, предмети першої допомоги, все, що необхідно військовим, медичним працівникам та цивільному населенню (по можливості організації);
  • передає благодійну допомогу лікувальним закладам охорони здоров’я; підрозділам Територіальної допомоги, потребуючим через волонтерів в зону військових дій;
  • розміщує на сайті звіти про поступлення та використання коштів.

Дане положення вступає в дію з 28 лютого 2022 року і діє до закінчення військового стану в Україні.

Призупинити умови п. 5 ПОЛОЖЕННЯ «Про благодійну програму  благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»» до закінчення військового стану в Україні:

  1. ЛК не надає допомоги на витрати ЗОЗ, пов’язані з такими захворюваннями і послугами:
  • травмами, опіками, отруєннями, отриманими власником картки ЛК у результаті військових дій, народних заворушень, страйків.

Зміни та доповнення до даного Положення вносяться за рішенням зборів учасників-засновників БО «Лікарняна каса Полтавщини»