Третя партія гуманітарної допомоги з Німеччини згідно проекту.

В продовження міжнародного проекту по співпраці Altmühlseeklinik Hensoltshöhe (Німеччина), з Полтавською обласною клінічною лікарнею ім. М.В.Скліфосовського (Україна) було доставлено третій вантаж з гуманітарною допомогою для Центру реабілітаційної медицини. Вантаж зустрічали координатор проекту виконавчий директор БО «Лікарняна каса Полтавщини» Віталій Шевченко, перший заступник начальника Полтавської ОВА Богдан Ковальчук, директор департаменту охорони здоровя Полтавської ОВА Віктор Лисак, головний лікар Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В.Скліфосовського Григорій Оксак.

В. Лисак та Г.Оксак розповіли про результати участі в українсько – німецькій зустрічі - конференції «Партнерства у сфері охорони здоров'я між Україною та Німеччиною: стійкість, відновлення, вступ до ЄС» , яка відбувалась 26-27 лютого в Берліні. Полтавська область була представлена двома проектами, завдяки одному з них і відбулося постачання допомоги.

Сьогоднішній вантаж – це 4 колісних крісла, 7 одиниць медичного та реабілітаційного обладнання та інший реабілітаційний інвентар: тренажери, розраховані на різні групи мязів, прибор ударно-хвильової терапії та електростимуляції, пристрій для пресотерапії та інше.

Дякуємо друзям з Німеччини за надану допомогу!

Проект «Партнерство між лікарнями - партнери зміцнюють здоров'я» фінансується за рахунок коштів Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) https://www.bmz.de/en в рамках грантової програми «Підтримка партнерств в сфері охорони здоров’я» https://hospitalpartnerships.org/.../... Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) https://www.giz.de/en/html/index.html

Координатор проекту Віталій Шевченко