У пацієнта є велике бажання відновитися.

Продовжуємо зустрічі з командою Центру реабілітаційної медицини  Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського.

Ілля Володченко - асистент фізичного терапевта допомагає пацієнту виконувати вправи.

-          Доброго дня, розкажіть, будь ласка, про своє відновлення в даному Центрі.

Доброго дня, мене зовуть Ігор. Я вже другий раз в даному Центрі. Чотири місяці назад мене повністю паралізувало на фоні повного благополуччя. Я сидів за столом, потім раптова слабкість і відмовили руки та ноги. Підозрювали інсульт. Потрапив до реанімації, потім в неврологію, а потім в дане відділення. Мене привезли на візку. Причиною стали міжхребцеві кили, нейроінфекція, синдром Гієна-Барре. Будучи майже повністю нерухомим, в мене за перший курс реабілітації відбулися значні покращення, майже відновилися рухи в руках. П’ятий день, як я став вдома на ходунки, і ось другий день тренуюся в центрі. Дякую гарному, чуйному колективу Центру, він самий кращий - усі працюють дуже добре.

Ілля Володченко: У пацієнта є велике бажання відновитися та почати ходити самостійно. Це головне для прискорення одужання. А наш колектив Центру ось уже другий рік допомагає усім хворим максимально відновитися.

Дякую працівникам Центру реабілітаційної медицини за Вашу працю, за чудове відношення до пацієнтів, за відновленне здоров’я пацієнтів. Бажаю нових успіхів та досягнень!

Усім пацієнтам Центру бажаю швидкого відновлення!  

Проект «Партнерство між лікарнями - партнери зміцнюють здоров'я» фінансується за рахунок коштів Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) https://www.bmz.de/en в рамках грантової програми «Підтримка партнерств в сфері охорони здоров’я» https://hospitalpartnerships.org/...//www.bmz.de/enDeutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) https://www.giz.de/en/html/index.html

http://rehab.pl.ua/

Віталій Шевченко, виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини", координатор проекту