Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Кіровоградська область

У галузі охорони здоров’я Кіровограда буде наведено лад
27.01.2011 Депутати Кіровоградської  міської ради 64 голосами «за» прийняли рішення рекомендувати міському голові Кіровограда Олександру Саінсусу звільнити з займаних посад голову міського управління охорони здоров’я Любов Пивоварчук та головного лікаря Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги (КМЛШМД) Олександра Мініча.

Володимир Бондаренко

Начальник Управління охорони здоров'я Кіровоградської облдержадміністрації ділиться досвідом роботи лікарняних кас та розповідає про плани на майбутнє
- Лікарняні каси в Кіровоградській області започатковано наприкінці 1999 року, - констатує Володимир Васильович. - Становище з фінансуванням медичної галузі було досить скрутне.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., vechirka.uafor.net
16.10.2003

У міськвиконкомі головний лікар кіровоградської швидкої медичної допомоги Микола Ткач розповів про відновлення роботи по створенню лікарняної каси.

— Не секрет, що, звертаючись до лікарні за допомогою, ми змушені платити гроші з власної кишені, — сказав Микола Леонтійович, — наприклад, витрати на операцію по видаленню жовчного міхура складають 600 гривень. Держава виділяє на хворого лише 48 копійок на день.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., vechirka.uafor.net
13.10.2003

Можливо, і в Кіровограді з'явиться нарешті лікарняна каса. Ініціює її створення, на базі свого лікувального закладу, колектив лікарні швидкої медичної допомоги. Про це на черговій апаратній нараді у кіровоградському міськвиконкомі повідомив головний лікар ЛШМД, депутат кіровоградської міської ради Микола Ткач.

Оксана Верстюк, vechirka.uafor.net
18.06.2002

Головний лікар міської лікарні невідкладної допомоги Микола Ткач - людина відома і авторитетна як в медичних колах, так і поза ними, адже вкотре обирається депутатом міської ради. Тому процеси, що нині відбуваються в міській раді, в нашому суспільстві, ставлення влади до медицини сприймає болісно і неоднозначно.

Сторінка 2 із 2

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"