Медична допомога

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

    ім. М.В. СКЛІФОСОВСЬКОГО

    36011, м. Полтава , вул. Шевченка, 23

    E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Головний лікар ОКСАК Григорій Анатолійович

    50-07-54

    Секретар, факс ЛЕВЧЕНКО Наталія Михайлівна

    60-96-29

    Заст. з медчастини ЛАПТЄВА Ольга Іванівна

    56-93-75

    Заступник з оргметод. питань

    КОЛОМОЄЦЬ Ірина Петрівна

    2-96-96

    Заступник з поліклінічної роботи

    ВЕЛИЧКО Євген Олександрович

    60-96-21

    Заступник з технічних питань

    ОНИЩЕНКО Валерій Михайлович

    2-94-20

    ГАВРИЛОВ Гліб Вікторович голова ЛКК лікарні

    2-19-00

    Бухгалтерія головний бухгалтер

    ГЛУЩЕНКО Валентина Олександрівна

    60-95-89

    60-96-15

    60-96-25

    Заступник з медсестринства

    СИДОРЕНКО Ольга Костянтинівна

    2-43-84

     

    ГЛОВАЦЬКА Віра Петрівна - провізор

    56-22-29

    НІКІТЕНКО Наталія Антонівна – заст. гол. бухг. з економічних питань

    60-95-83

    ВК МИХАЙЛОВА Віта Олександрівна - начальник відділу кадрів

    2-88-21

    ІАВ Панасюк Олена Михайлівна

    60-95-73

    Оперативний відділ

    КОСТРИК Валентина Олексіївна

    60-96-16

    Голова профкому

    ТОМАШ Богдан Володимирович

     

    Метролог  ХОБЕР Галина Миколаївна

    60-85-00

    Реєстратура поліклініки

    2-42-77

    Приймальне відділення

    ШЕРСТЮК Олександр Володимирович

    2-89-94

    2-43-88,

    2-56 -64

    Офтальмологічне відділення

    ЗАЛУДЯК Олена Миколаївна

    Старша медсестра

    60-98-82

    2-43-18

    2-98-83

    ЛОР – відділення

    БЕЗЕГА Михайло Іванович

    2-43-15

    2-43-10

    Відділення ЩЛХ КРАВЧЕНКО Сергій Борисович

    2-43-42

    2-88-77

    Нейрохірургічне відділення

    ТОНЧЕВ Михайло Дмитрович

    Ординаторська

    2-57-71

    2-57-54

    2-42-44

    Урологічне відділення

    ФІЛОНЕНКО Анатолій Федорович

    Ординаторська

    2-57-84

    50-28-25

    2-97-63

    Гінекологічне відділення

    ЛИТВИНЕНКО Олександр Васильович

    2-42-02

    2-18-17

    Торакальне відділення

    КАЛЮЖКА Сергій Іванович

    2-59-02

    2-59-02

    Судинної хірургії      

    БЕЗКОРОВАЙНИЙ Олександр Михайлович

    Ординаторська

    56-12-40

    56-18-98

    56-13-19

    Хірургічне відділення

    КАЛЮЖКА Андрій Сергійович

    Ординаторська

    Кафедра

    2-59-32

    2-76-01

    2-42-95

    60-61-65

    Проктологічне відділення

    КОТЕЛЕВСЬКИЙ Дмитро Миколайович

    60-84-92

    60-84-94

    Ортопедо-травматологічне відділення  

    МАЛИК Віталій Данилович

    2-58-09

    2-59-27

    Нефрологічний центр

    МОГИЛЬНИК Наталія Михайлівна

    2-87-21

    2-56-53

    Гастроентерологічний центр

    ПЕТРЕНКО Валентина Панасівна

    2-42-43

    2-07-68

    Кардіологічне відділення

    САВЧЕНКО Олександр Григорович

    2-43-40

    2-49-46

    Ревматологічне відділення

    ГОРДІЄНКО Олена Вікторівна

    2-43-25

    Ендокринологічне відділення

    МИХАЙЛЕЦЬ Володимир Миколайович

    2-43-65

    2-26-67

    Гематологічне відділення

    ГУСАЧЕНКО Юлія Олександрівна

    2-96-38

    2-43-95

    Неврологічне відділення

    ВІРЬОВКА Олена Анатоліївна

    2-42-55

    2-95-30

    Алергологічне відділення

    КУЛИК   Лариса Григорівна

    2-58-41

    2-76-56

    Пульмонологічне відділення

    МОТОРНА Неля Миколаївна

    Кафедра

     

    2-42-25

    2-14-50

    Реанімаційне відділення

    БІЛИЙ Валентин Петрович

    2-57-94

    2-58-52

    Відділення функціональної діагностики   ЯРУЛІНА Діна Борисівна

    60-95-71

    2-06-41

    Кабінет УЗД

    ЛІХАЧОВА Тетяна Миколаївна

    2-42-88

    Ендоскопічне відділення    

    ВІРЧЕНКО Віктор Іванович

    56-23-31

    Фізіотерапевтичне відділення (лазер)

    ПЧЕЛІНЦЕВА Ірина Юріївна

    2-42-88

    60-84-93

    Рентгенологічне відділення

    АНДРЄЄВА Лариса Михайлівна

    Ординаторська

    Ст. рентгенолаборант

    2-56-40

    2-99-76

    2-42-14

    60-95-70

    Рентген - радіологічне відділення

    ЛЕВЧУК Тарас Сергійович

    2-42-22

    60-84-93

    Відділення інтервенційної радіології

    САКЕВИЧ Руслан Петрович

    60-96-04

    2-86-61

    2-88-64

    Клініко-діагностична лабораторія ДУБІНЕВИЧ Людмила Геннадіївна

    Ургентна лабораторія

    2-43-92

    60-84-95

    2-56-92

    Бактеріологічна лабораторія

    ЧАПАЛА Алла Миколаївна

    60-84-91

    Оперблок   ЦИРУК Катерина Василівна

    2-77-84

    Перинатальний центр

    ВАЩЕНКО Вікторія Леонідівна

     

    63-00-64

    Статвідділ

    63-00-86

    Відділення постнат.догляду

    58-99-35

    Реанімація н/н

    58-99-33

    Відділення патології вагітн.

    58-99-36

    МРТ

    58-99-34

    Реанімація для жінок

    58-99-37

     

     

    8 поверх

    2-14-92

    Гараж ОКЛ, слюсарі, архів

    2-77-47

    Телефоністи

    7-27-99

    Харчоблок

    2-42-37

    Склад  

    2-43-05

    Дезкамера, Стоматолог

    2-42-66

    ГОЧ

    2-42-24

    60-85-00

    СТІЛ ДОВІДОК

    2-43-66

    "Лікарняна каса Полтавщини"

    63-74-56

    69-08-75

    ПАБ

    ПЕРЦЕВА О.І.

    60-84-46

    501-401

    СМЕ

    67-63-48

    67-63-50

    56-97-45

    Обл. ІАЦ

    2-43-33

    Бухгалтерія

    60-77-24

    60-77-13

    КЛИМЕНКО Любов Миколаївна

    2-88-42

    ДОЗ

     

    Приймальна

    60-77-09

    Канцелярія

     

    Бухгалтерія

    60-77-21

    Головний бухгалтер

    2-49-20

    Плановий відділ

    60-76-98

    Відділ кадрів

    60-76-81

    ВДНЗУ "УМСА"

    57-31-21

    Секретар

    60-20-51

    Лабораторія

    56-22-43

    Стат. ООД

    7-53-76

    ТЦЕМ та МК

    60-63-80

    диспетчерська

    60-63-81

    Черговий по соматичному корпусу

    60-84-97

    Рентген-кабінет 4-й поверх

    2-42-75

     

     

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІДНОВНОГО ЛІКУВАННЯ ТА ДІАГНОСТИКИ З ОБЛАСНИМИ ЦЕНТРАМИ ПЛАНУВАННЯ СІМ’Ї ТА РЕПРОДУКЦІЇ ЛЮДИНИ, МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ

    36011, м. Полтава , вул. Шевченка, 10

    E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Головний лікар

     

    БРИЛЬ Ірина Миколаївна т./ф.

    7-25-04

    Секретар

    7-09-05

    Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи

     

    ПОПОВ Віктор Георгійович

    7-26-05

    Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

     

    ШПАКОВА Людмила Іванівна

    7-65-89

    Заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи

     

    ВЕРГАЛ Юрій Іванович

    56-02-55

    Обласний центр планування сім’ї та репродукції людини

    Завідуюча центром

     

    КАСЯН Людмила Дмитрівна

    7-44-45

    Обласний центр медичної генетики

    В.о. завідуючої центром

     

    ТУЛЬ Олена Іванівна

    7-63-61

    Ортопедичне відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ХОМРАЧ Володимир Федорович

    2-68-75

    Старша медична сестра

    2-20-86

    Терапевтичне відділення

    В.о. завідуючої відділенням

     

    ХОМЕНКО Євгенія Віталіївна

    7-65-88

    Старша медична сестра

    7-22-82

    Діагностичне відділення

    Завідуюча відділенням

     

    СКОТНИКОВА Лариса Валеріївна

    2-59-45

    Відділення відновного лікування

    Завідуюча відділенням

     

    ГАПОН Лариса Миколаївна

    7-64-61

    Приймальне відділення

    Загальний

    7-64-61

    Головна медична сестра

    7-00-36

    Головний бухгалтер

     

    КОРЕНСЬКА Галина Петрівна т./ф.

    7-17-62

    Реєстратура

    7-34-37

    Інспектор з кадрової роботи

    7-09-05

     

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ

    36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 34

    E-mail: podkl@inbox.ru

    Головний лікар

     

    КІНАШ Наталія Володимирівна

    7-18-73

    Секретар т./ф.

    7-18-73

    Заступника головного лікаря з медичної частини

     

    КОЗЯР Ніна Григорівна

    7-27-63

    Заступник головного лікаря з поліклінічної роботи

     

    РЕЗНІЧЕНКО Любов Семенівна

    2-18-16

    Заступник головного лікаря з економічних питань

     

    АМЕЛЬОХІНА Надія Дмитрівна

    2-97-51

    Головна медична сестра

     

    МАКСИМЕНКО Наталія Володимирівна

    2-59-43

    Начальник відділу кадрів

     

    АКІМОВА Марина Сергіївна

    7-28-63

    Старша медична сестра поліклініки

     

    СМОЛЯКОВА Людмила Анатоліївна

    7-27-86

     

    Неврологічне відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ДОЦЕНКО Людмила Леонідівна

    2-07-96

    Педіатричне відділення № 1

    Завідуюча відділенням

     

    КАЛЬКО Ніна Олексіївна

    2-05-43

    Пост

    7-27-53

    Педіатричне відділення № 2

    Завідуюча відділенням

     

    РУДЯГА Людмила Михайлівна

    2-99-61

    Відділення інтенсивного виходжування та реабілітації новонароджених

    Завідуюча відділенням

     

    ГОНЧАРОВА Юлія Анатоліївна

    2-77-93

    Анестезіологічне відділення з ліжками для інтенсивної терапії

    Завідуючий відділенням

     

    ВАРЯНИЦЯ Олександр Олексійович

    7-06-67

     

    7-39-89

    Центр реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи

    Завідуючий центром

     

    РУДИЧ Анатолій Іванович

    7-36-66

    Приймальне відділення

    Завідуюча відділенням

     

    БЕСАРАБОВА Лада Василівна

    2-42-40

    Старша медична сестра приймального відділення

     

    ПЕДИК Ірина Володимирівна

    2-59-43

    Відділення ультразвукової та функціональної діагностики

    Завідуюча відділенням

     

    КАЦЮБА Валентина Олексіївна

    2-57-17

    Педіатричне відділення поліклініки

    Завідуюча відділенням

     

    ГЕРАСИМЕНКО Ольга Яківна

    2-57-17

    Центр підтримки грудного вигодовування

    Завідуюча центром

     

    ЛИСАК Надія Іванівна

    7-27-86

    Діагностично-реабілітаційний центр для дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

    Завідуюча центром

     

    БОГАТИР Галина Борисівна

    7-27-91

    Відділення медичної допомоги підліткам та молоді

    «Клініка, дружня до молоді»

    Завідуюча відділенням

     

    БІЛАШ Наталія Геннадіївна

    7-27-91

    Завідуюча організаційно-методичним відділом

     

    ЧАБАНОВСЬКА Людмила Богданівна

    7-28-63

    Реєстратура

    60-60-51

    Клініко-діагностична лабораторія

    Завідуюча лабораторією

     

    ВОЛЧЕНКО Світлана Григорівна

     

    Поліклініка

    60-60-51

    Стаціонар

    7-41-45

    Імунологічний відділ

    2-08-70

    Централізована бухгалтерія

    Головний бухгалтер

     

    КУРОЧКА Любов Андріївна

    2-24-88

    Економічний відділ, гараж

    7-06-89

    Начальник матеріально-технічного постачання

     

    ХАРЧЕНКО Світлана Іванівна

    7-06-89

    Інженер з охорони праці, завгосп

    2-08-70

     

    ПОЛТАВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

    36011, м. Полтава, вул. Володарського, 5

    E-mail: givpolt@yandex.ru

    Начальник госпіталю

     

    ГОЛУБЄВ Сергій Миколайович т./ф.

    7-28-06

    Заступник начальника госпіталю з медичної частини

     

    ЛИТВИНЕНКО Іван Іванович

    60-65-40

    Заступник начальника госпіталю з економічних питань

     

    ГОРЛАЧОВА Валентина Іванівна

    60-30-76

    Хірургічне відділення

    Завідуючий відділенням

     

    САДОВЕНКО Володимир Миколайович

    7-43-02

    Загальний

    7-48-87

    Кардіологічне відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ОНОПРІЄНКО Валентина Миколаївна

    7-22-41

    Ординаторська

    7-29-79

    ІІ поверх

    7-50-41

    Гастроентерологічне відділення

    Завідуюча відділенням

     

    КОЧЕРГА Надія Іванівна

    7-22-01

    Неврологічне відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ГОНТАР Тетяна Леонідівна

    7-30-14

    Завідуюча поліклінікою, голова ОЛВК

     

    ЛОТИШ Алла Вікторівна

    7-47-65

    Організаційно-методичний кабінет

    7-47-65

    Головна медична сестра

    7-21-90

    Приймальне відділення, провізор, КФД

    7-45-97

    Клінічна лабораторія, інженери, економіст

    2-99-09

    Завідуючий господарством

    2-57-78

    Відділ кадрів

    7-20-85

    Харчоблок

    7-48-87

     

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ

    36011, м. Полтава, просп. Першотравневий, 22

    E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Головний лікар

     
     

    2-49-95

    Заступник головного лікаря з медичної частини

     
     

    2-94-41

    Головний бухгалтер

     

    ЛИТОВЧЕНКО Лідія Павлівна

    7-25-01

    Головна медична сестра

     

    ОЛЕФІР Світлана Анатоліївна

    7-38-86

    Приймальне відділення

    Загальний

    7-21-21

    Діагностичне відділення

    Завідуюча відділенням

     
     

    2-86-60

    Дитяче відділення

    Завідуюча відділенням

     
     

    2-49-85

    Пост

    7-38-86

     

    Шлунково-кишкове відділення

    Завідуюча відділенням

     
     

    7-25-09

    Відділення реанімації та інтенсивної терапії

    Завідуючий відділенням

     
     

    2-26-05

    Лабораторія, завідуюча

    2-25-05

    Рентгенологічний кабінет

    7-25-09

    Кафедра

    50-27-01

     

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ ім. О.Ф. МАЛЬЦЕВА

    36013, м. Полтава, вул. Медична, 1

    E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

    Головний лікар

     
     

    52-72-82

     

    64-40-21

    Секретар

    64-40-88

    Заступник головного лікаря з медичної частини

     
     

    52-72-81

     

    64-40-97

     

    52-77-53

     

    64-40-25

    Заступник головного лікаря з організаційно-методичної та кадрової роботи

     
     

    64-40-89

    Заступник головного лікаря з медсестринства

     
     

    53-41-55

     

    64-40-86

    Заступник головного лікаря з економічних питань

     
     

    52-77-58

     

    64-40-44

    Заступник головного лікаря з адміністративно-господарської частини

     
     

    52-75-89

     

    64-40-95

    Головний бухгалтер

    52-72-84

     

    64-40-60

    Заступник головного бухгалтера

    52-75-90

     

    64-40-09

    Бухгалтерія, розрахунковий відділ

    52-77-52

     

    64-40-40

    Бухгалтерія, матеріальний відділ

    52-77-52

     

    64-40-22

    Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення

    52-75-89

     

    64-40-95

    Начальник відділу кадрів

    53-65-07

     

    64-40-64

    Головна медична сестра

    64-40-36

    Профспілковий комітет

    52-77-51

     

    64-40-43

    Лікар-статист

    52-75-90

     

    64-40-84

    Інженерна група, інженер з охорони праці та техніки безпеки

    52-75-89

     

    64-40-95

    Провізор

    52-75-90

     

    64-40-87

    Медична канцелярія

    52-75-84

     

    64-40-85

    Стіл довідок

    52-77-47

     

    64-40-81

    Начальник штабу ЦО

    64-40-89

    Юрисконсульт

    52-75-89

     

    64-40-07

    Приймальне відділення

    Загальний

    52-77-60

     

    64-40-66

    2-А відділення

    Завідуючий відділенням

     

    МОРГУН Максим Володимирович

    64-40-42

    Сестринська

    64-40-99

    2-Б відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ЄГОРОВ Володимир Васильович

    64-40-77

    Сестринська

    64-40-58

    3-А відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ВАСИЛЬЧЕНКО Тетяна Михайлівна

    52-77-54

     

    64-40-30

    Сестринська

    64-40-50

    3-Б відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ЛИХОБАБЕНКО Олег Юрійович

    64-40-08

    Сестринська

    64-40-20

    4-відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ГЛАДКИЙ Дмитро Григорович

    64-40-39

    Сестринська

    64-40-80

    5-А відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ГАВРИЛОВА Людмила Олексіївна

    64-40-45

    Сестринська

    64-40-28

    5-Б відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ТЕЛЮКОВ Олесь Станіславович

    64-40-15

    Сестринська

    64-40-76

    6-відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ГАВРИЛЮК Артур Зіновійович

    64-40-91

    Сестринська

    64-40-82

    7-відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ПЧЕЛІНЦЕВ Леонід Віталійович

    64-40-14

    Сестринська

    64-40-56

    8-відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ПОГРЕБНЯК Людмила Григорівна

    64-40-78

    Сестринська

    64-40-06

    9-відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ПОГОРІЛКО Олег Володимирович

    52-77-56

     

    64-40-79

    Сестринська

    64-40-70

    10-відділення

    Старша медична сестра

     

    КОЙНАШ Наталія Вікторівна

    64-40-90

    Сестринська

    64-40-90

    11-відділення

    Завідуюча відділенням

     

    ТИХОНОВА Лариса Вікторівна

    64-40-68

    Сестринська

    64-40-61

    14-відділення

    Завідуючий відділенням

     

    ІВАНОВ Сергій В’ячеславович

    64-40-75

    Сестринська

    64-40-02

    Відділення інвалідів ВВв

    Завідуюча відділенням

     

    МАРТИНЕНКО Яніна Павлівна

    64-40-47

    Сестринська

    64-40-17

    Відділення неврозів

    Завідуюча відділенням

     

    ФЕСЕНКО Зоя Юріївна

    64-40-35

    Сестринська

    64-40-54

    Відділення інтенсивної терапії

    Завідуюча відділенням

     

    МИНЬКО Юлія Миколаївна

    52-75-86

     

    53-41-51

     

    64-40-37

    Сестринська

    64-40-04

    Патологоанатомічне відділення

    Загальний

    64-40-72

    Клініко-біохімічна лабораторія

    64-40-19

    Бактеріологічна лабораторія

    64-40-18

    Обласна спеціалізована психіатрична МСЕК

    53-41-63

     

    64-40-71

    Амбулаторна судово-психіатрична експертиза

    Голова комісії

    53-41-64

     

    64-40-98

    Медичний реєстратор

    52-77-50

     

    64-40-59

    Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології ВДНЗУ «УМСА»

    52-77-55

    64-40-32

    Фізіотерапевтичне відділення

    64-40-67

    Централізоване стерилізаційне відділення

    64-40-51

    Гінекологічний кабінет

    64-40-34

    Рентгенологічний кабінет

    64-40-23

    Кабінет ЕКГ

    64-40-48

    Кабінет УЗД

    64-40-36

    Кабінет ЕЕГ

    64-40-31

    Стоматологічний кабінет

    64-40-10

    Дієтсестра

    64-40-12

    Харчоблок

    64-40-52

    Господарська служба

    64-40-46

    Лікувально-трудові майстерні

    64-40-38

    Підсобне господарство

    64-40-69

    Гараж

    64-40-65

    Котельня

    69-44-72

     

    64-40-94

    Бібліотека

    64-40-34

    АТС

    52-77-46

     

    64-40-49

     

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА

    36011, м. Полтава, вул. Комсомольська, 50

    E-mail: oblstomatplt@ukrpost.ua

    Головний лікар

     
     

    7-20-70

    Заступник головного лікаря з медичної частини

     
     

    2-28-26

    Лікувально-хірургічне відділення

    Завідуючий відділенням

     
     

    7-17-17

    Реєстратура

    60-66-08

    Терапевтичне відділення

    Завідуюча відділенням

     
     

    7-32-84

    Реєстратура

    7-22-39

    Ортопедичне відділення

    Завідуючий відділенням

     
     

    2-26-27

    Реєстратура

    7-22-39

     

    ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА СТАНЦІЯ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ

    36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

    E-mail: wospk@yandex.ru

    Головний лікар

     

    РУДІКОВ Володимир Валентинович

    7-46-94

    Секретар т./ф.

    7-46-94

    факс

    2-59-95

    Заступник головного лікаря

     

    ЯКИМИШИНА Лариса Іллівна

    7-17-91

    Відділ кадрів

     

    КАРАСЬ Олександра Вікторівна

    7-47-72

    Головний бухгалтер

     

    ПОГРЕБНЯК Валентина Іванівна

    7-47-72

    Головна медична сестра

     

    ЛУКОМИНСЬКА Валентина Вікторівна

    7-38-76

    Відділ комплектування донорських кадрів, завідуюча

     

    ПРУДКО Ольга Петрівна

    7-46-26

    Реєстратура

    7-46-26

    Клінічна лабораторія, в.о. завідуючої

     

    ЖОРНЯК Лідія Петрівна

    7-40-73

    Бактеріологічна лабораторія, завідуюча

     

    БЕЛЕНЬКОВА Валентина Єгорівна

    7-40-73

    Лабораторія діагностики СНІДу, завідуюча

     

    СИЛКА Олена Степанівна

    7-38-76

    Відділ заготівлі крові та її компонентів, завідуючий

     

    ЗГОННИК Сергій Іванович

    7-40-73

    Відділ виробництва препаратів крові, завідуюча

     

    КАЛЮТІЧ Людмила Федорівна

    7-40-73

    Відділ карантинізації плазми, завідуюча

     

    КАРАБІНСЬКА Валентина Федорівна

    7-40-73

    Відділ технічного контролю, завідуюча

     

    ПРОКОЙЧЕНКО Галина Михайлівна

    7-40-73

    Експедиція

    7-40-73

    Автогосподарська частина, енергетик,

    інженер з охорони праці, сестра господарка

     

    2-86-26

     

    ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ПАТОЛОГОАНАТОМІЧНЕ БЮРО

    36011, м. Полтава, вул. Шевченка, 23

    E-mail: pmorphology6@rambler.ru

    Начальник бюро

     
     

    50-14-01

    Секретар т./ф.

    50-14-01

    Заступник начальника бюро

     
     

    2-79-62

    Стіл довідок

    7-06-70

     

    ПОЛТАВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО

    СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

    36038, м. Полтава, вул. Енгельса, 27-а

    E-mail: burosmepoltava@ukr.net

    Начальник бюро

     
     

    56-97-45

    Секретар т./ф.

    56-97-45

    Заступник начальника бюро

     
     

    56-97-45

    Відділення експертизи трупів

    67-63-48

    Відділення експертизи потерпілих

    67-63-50

    Судово-імунологічний відділ

    69-04-32

    Судово-токсикологічний відділ

    7-29-46

    Судово-цитологічний відділ

    69-36-33

    Бухгалтерія

    69-04-53

     

    © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

    Please publish modules in offcanvas position.