Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Київська область.

У мерії Києва обговорено створення у столиці муніципальної лікарняної каси
У мерії Києва обговорено створення у столиці муніципальної лікарняної каси

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, обговорення пройшло сьогодні під час розширеного засідання колегії під головуванням першого заступника голови КМДА Олександра Попова.

08.10.2010

Владимир ЗАДИРАКА

Жителям Киева помогут приобрести дорогостоящие лекарства

В Киеве создадут больничные кассы. Об этом стало известно, в пятницу, 8 октября, во время расширенного заседание Коллегии КГГА под председательством замглавы администрации Александра Попова, посвященное вопросам создания больничных касс.

08.10.2010

Пенсионеры Киева станут членами больничных касс за счет городского бюджета

Во время Коллегии первый заместитель главы КГГА Александр Попов озвучил предложение делать в Киеве членство в больничных кассах бесплатным для пенсионеров. Компенсировать муниципальным больничным кассам расходы будут из городского бюджета. Пока еще неизвестно, сколько точно будут платить кассам за каждого пенсионера. По словам Попова, сумма составит от 10 до 30 гривен. Сейчас горсовет рассматривает вопрос о выделении этих средств, будут проведены соответсвующие расчеты, чтобы городские власти определились сколько денег они могут выделить на эти цели. С больничными кассами будут подписаны соответствующие договора.

07.10.2010

У Дарницькому районі столиці вже десять років працює центр сімейної медицини

Сімейний лікар: приклади вже є

Фото Григорія Кубланова

Як відомо, в Києві вже найближчим часом стартують пілотні проекти, що мають на меті покращити рівень медичного обслуговування киян. Йдеться, перш за все, про клініки сімейної медицини, що з’являться вже на початку наступного року. Тобто, в столиці має потужно запрацювати мережа первинної медико-санітарної допомоги. І хоча нові амбулаторії планують відкрити в листопаді, в місті вже існують заклади, які працюють за такими принципами. Десять років тому частину приміщення дитячого садка за адресою вул. Срібнокільська, 14б, було переобладнано під медичний центр. Реалізувати проект тоді допомогло Агентство міжнародного розвитку США. Були проведені ремонтні роботи, придбано необхідне обладнання. Лікарі їздили на навчання до Штатів, там і запозичили деякі організаційні моменти.

04.10.2010

У листопаді запрацює перша амбулаторія, де вестиме прийом лікар загальної практики, а в січні відкриються лікарняні каси

Нововведення не за горами

У п’ятницю керівники провідних столичних медичних закладів, представники районної влади та громадських організацій укотре зібрались на засідання Експертної ради з питань розвитку системи охорони здоров’я для узгодження і відпрацювання спільних дій в напрямі вдосконалення роботи галузі. На порядок денний було винесено два ключових питання – реформування первинної медико-санітарної служби міста та запровадження в столиці муніципальних лікарняних кас.

01.10.2010

Серед першочергових завдань ГУ охорони здоров’я - наблизити медичні послуги до киян

Раїса Моісеєнко: «Пріоритетним питанням нашого управління є створення лікарняних кас»

Фото Миколи Тимченка

Із двадцяти семи великих міст України Київ перебуває на шістнадцятому за рівнем медичного обслуговування. Як свідчать соціологічні опитування, сьогодні найбільш проблемною галуззю в місті, на думку киян, є саме система охорони здоров’я: понад 60 відсотків столичних жителів незадоволені роботою медичних закладів. Які реформи чекають на столичну систему охорони здоров’я, «Вечірці» розповіла новопризначений керівник Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Раїса Моісеєнко.

- Безумовно, ви добре обізнані із ситуацією, що нині склалась у столиці в галузі охорони здоров’я, тож які першочергові кроки передбачаються для покращання медичного обслуговування киян?

Експертна рада обговорила, як краще дбати про здоров’я киян

Наявність міцного здоров’я — чи не найголовніше, чого потребують громадяни будь-якої держави. Кияни серед них не виняток. “Результати соціологічних опитувань засвідчили, що найважливішим для мешканців столиці є питання охорони здоров’я та якості надання медичних послуг. Саме тому це одне з пріоритетних для нас завдань. Нині початок жовтня. Якщо ми через рік прийдемо до киян і запитаємо, чи задоволені вони наданням медичних послуг у столиці, більшість мають відповісти ствердно. Це — наша мета”,— каже перший заступник голови КМДА Олександр Попов. Досягти такого можна, лише запроваджуючи реформи в галузі. У столиці їх вирішили проводити, не очікуючи на державу. Яким чином — обговорили на раді експертів у КМДА. Зокрема йшлося про два напрямки змін у столичній медицині. Перший — посилення ролі надання первинної медико-санітарної допомоги. Другий — запуск потужного проекту “лікарняної каси”, що має охопити більш ніж мільйон киян.

За інформацією Головного управління охорони здоров’я, сьогодні в Києві вже функціонують 25 закладів, які працюють на засадах загальної лікарської практики/сімейної медицини в усіх районах міста

1 жовтня 2010 року, у приміщенні Київської міської державної адміністрації під головуванням першого заступника голови КМДА Олександра Попова відбулось чергове засідання Експертної ради з питань розвитку галузі охорони здоров’я у м. Києві.

У засіданні також взяли участь начальник Головного управління охорони здоров’я Раїса Моісеєнко, керівники лікувально-профілактичних закладів міста, заступники голів райдержадміністрацій та представники громадськості.

Учасники експертної ради обговорили питання розвитку первинної та вторинної медико-санітарної допомоги в Києві та запровадження у столиці муніципальних лікарняних кас.

«Больничные кассы» в Киеве начнут работу с 1 января 2011 года. Об этом заявил первый заместитель мэра столицы Александр Попов в ходе заседания Экспертного совета по вопросам развития сферы здравоохранения в Киеве

Как сообщили в пресс-службе мэрии, чиновник отметил, что муниципальные больничные кассы – это добровольные, негосударственные, некоммерческие организации, которые «построены на принципе солидарности и содействуют доступности медицинского обеспечения населения».

28.09.2010

Больничная касса Больничная касса – упрощённый вариант медицинского страхования. Это ноу-хау городских властей, которое уже успешно работает в Комсомольске, родном городе первого заммэра Александра Попова.

Раз в месяц граждане добровольно платят определённую сумму в больницу, а в случае болезни бесплатно получают лекарства, консультации, анализы, лежат в стационаре. Однако, лечиться можно лишь на заранее прописанную в договоре сумму.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"