Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Київська область.

05.01.2011
Уже сегодня заработает Муниципальная больничная касса (МБК). Напомним, она является упрощенным аналогом страховой медицины. Любой житель столицы, а также приезжие могут стать членами больничной кассы. Правда, процедура регистрации в больничной кассе немного изменилась.

Устінов Олександр

Резюме. Начальники районних управлінь охорони здоров'я мають забезпечити укладання угод між ЛПЗ та Муніципальною лікарняною касою

Затверджено протокол доручень ГУОЗ м. Києва щодо впровадження Муніципальної лікарняної касиЗАТВЕРДЖУЮ
Начальник Головного управління
охорони здоров’я виконавчого органу
Київської міської ради (Київської
міської державної адміністрації)
____________Р.Моісеєнко
28.12.2010

Протокол доручень,

21.12.2010

Подробнее об этом новшестве «ФАКТАМ» рассказали консультанты муниципальной больничной кассы и заместитель начальника главного управления здравоохранения Киевской горгосадминистрации Владимир Загородний

В ближайшее время в столичных банках будет открыт счет так называемой больничной кассы при медучреждениях города, которую уже прозвали прообразом медицинского страхования. Для киевлян в новинку подобный опыт, привезенный из Комсомольска новым мэром. А во многих регионах Украины больничные кассы действуют уже около 15 лет.

15.12.2010

олова Асоціації працівників лікарняних кас України Валентин ПАРІЙ

У Києві в новому році з'явиться лікарняна каса. Ось такий подарунок під ялинку столичним жителям. Тільки кому це потрібно? Не секрет же, що нашу медицину безплатною можна назвати тільки умовно. За ліки - плати, за обстеження -плати... А тепер ще до цих платежів додадуться внески в лікарняну касу. Це що - чергове викачування грошей? У редакції "Урядового кур'єра" пролунало вже кілька телефонних дзвінків з такими запитаннями. Відповісти на них і розповісти, навіщо потрібні такі інституції, ми попросили голову Асоціації працівників лікарняних кас України, професора Валентина ПАРІЯ.

Відбулося перше засідання Правління благодійної громадської організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва»

Сьогодні, 2 грудня 2010 року, відбулось перше засідання Правління благодійної громадської організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» (МЛК).
Наразі установчі документи, які були прийняті на засіданні засновників Муніципальної лікарняної каси, проходять експертизу та реєстрацію в юридичному управлінні КМДА. Реєстрація надасть змогу розпочати безпосередню роботу лікарняної каси – фінансову діяльність, роботу з громадянами та трудовими колективами, здійснення вступу до МЛК. Але вже сьогодні Правлінням благодійної організації МЛК ведеться підготовча та роз’яснювальна робота.

25.11.2010

Все про лікарняну касу розкажуть за телефоном 15-83

Зима настане вже незабаром, і кияни все частіше заходять до аптек. Ціни не тішать: антипростудні по 20—30 грн, комплекс вітамінів — 60 грн. І хтозна, чи не купиш фальсифікату? Така невтішна реальність ще більше наштовхує на роздуми, чи не стати членом "Муніципальної лікарняної каси Києва"? Проект має запрацювати з нового року, а ефективне лікування обіцяють за гривню на день. Як вступити до ЛК та що з цього матимуть кияни — відповідь на всі запитання дасть гаряча лінія.

Резюме. До чого приведе реалізація проекту — до чесної конкуренції зі страховими компаніями чи до залучення коштів пацієнтів за допомогою адмінресурсу — покаже час

5 листопада 2010 р. в інформаційному агентстві «Наш продукт» відбувся круглий стіл на тему «Який діагноз у лікарняних кас?», присвячений питанню відкриття лікарняних кас у Києві, ініційованому тоді ще першим заступником, а нині чинним головою Київської міської державної адміністрації, Олександром Поповим. У роботі круглого столу взяли участь представники Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас Украї­ни», представники приватних страхових компаній, аптечних мереж, лікувальних закладів, аналітичних організацій, асоціацій, що захищають права пацієнтів, роботодавців.

15.11.2010

Сьогодні мало хто сумнівається, що система охорони здоров'я в Україні й сама потребує невідкладної швидної допомоги. І що врятувати її можуть лише кардинальні зміни. І чим швидше – тим краще, як для самої галузі, так і для тих, хто безпосередньо споживає медичні послуги. Адже постійна нестача ліків в державних установах та неспроможність хворих самостійно профінансувати лікування лише підтверджують недосконалість і нездатність повністю покривати фінансування потреб медичних установ з боку держави. Водночас, реформування системи охорони здоров'я в умовах хронічного дефіциту бюджетних коштів так і залишається мрією. Хоча й не такою вже нездійсненою, бо, як стверджують знавці, навіть за відсутності державних коштів завжди є альтернативний вихід - позабюджетні джерела фінансування, пошук яких сьогодні є актуальним, як ніколи.

14.11.2010.

Головне управління охорони здоров’я та благодійна організація "Муніципальна лікарняна каса"  інформують, що з 15 листопада 2010 року за телефоном консультативно-інформаційної служби "Здоров’я" –15-83 – щоденно, крім суботи та неділі, з 19:00 до 21:00 для мешканців столиці буде здійснюватися консультування з питань членства в благодійній організації "Муніципальна лікарняна каса міста Києва". Про це ІМК повідомили у прес-службі КМДА.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"