Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Київська область.

19.02.2011

Інна КОСЯНЧУК

Медична допомога - через три місяці

Процес створення муніципальної лікарняної каси в Києві, який почався наприкінці минулого року, пішов з деяким "інформаційним скрипом". По-перше, багатьох стримувала від негайного вступу до МЛК досить незвична процедура набуття членства в лікарняній касі. Адже ми звикли спочатку підійти у визначений офіс, отримати й уважно прочитати договір, у якому чітко прописані як права, так і обов'язки сторін, підписати його, а потім уже платити внески. Але в цьому випадку спочатку треба знайти відділення банку "Київська Русь", почати платити внески, і тільки через три місяці можна отримати членську картку МЛК, та й то поки що не відомо, куди і до кого за нею звертатися.

В умовах сучасного екологічного розвитку світу, стан здоров`я нашого суспільства не є ідеальним і бажає бути кращим. Різноманітні гострі екологічні процеси, які призводять до забруднення повітря, тільки погіршують наше самопочуття. Ось чому ніхто із нас не застрахований від випадку захворіти.

20110210_00

На базі ВОГ «Асоціація працівників лікарняних кас України» нині проходить цикл тематичного вдосконалення для головних лікарів і працівників лікарняних кас столиці.

Десятого лютого виконавчу дирекцію БО «Лікарняна каса Житомирської області» для ознайомлення з роботою організації та для того, щоб перейняти напрацьований за більше ніж десятирічну діяльність досвід відвідала делегація медичних працівників м. Києва.

Киевляне неохотно несут деньги в больничные кассы 07.02.2011.
Киевляне неохотно несут деньги в больничные кассы
Чтобы получить медицинскую помощь при родах или плановых операциях, члены касс должны будут заплатить членские взносы авансом за год. А грипп придется лечить за свои деньги

03.02.2011

Весь медперсонал столичного пологового будинку № 7 вирішив долучитися до системи лікарняних кас. Про це заявив завідувач пологовим відділенням Олег Маланчук під час візиту до установи глави КМДА Олександра Попова, повідомляє KIEVPRESS.net.

03.02.11

По информации Главного управления здравоохранения, Муниципальной больничной кассой Киева подписано более 30 соглашений о коллективном членстве с различными учреждениями города, а также свыше 35 соглашений с учреждениями здравоохранения города о совместном сотрудничестве на партнерских началах.

02.02.2011

Муніципальна лікарняна каса почне надавати допомогу своїм учасникам вже через 3 місяці. Члени каси, у разі необхідності, отримають необхідні медикаменти та якісну медичну допомогу. Про це заявив перший заступник начальника Головного управління охорони здоров`я КМДА Віталій Мохорев, повідомляє KIEVPRESS.net.

Проанализировав существующие проблемы в области, Главное управление здравоохранения КГГА определило приоритеты политики в сфере.

"Ключевая роль в новой системе отводится развитию первичной медико-санитарной помощи, врачу общей практики семейной медицины, - говорит начальник Главного управления здравоохранения КГГА  Раиса Моисеенко. - Именно на этом звене, как показывает мировой опыт, должны начинаться и заканчиваться 80% обращений граждан".

До Муніципальної лікарняної каси з 1 січня вступило 37 трудових колективів.

Про це заявив голова Муніципальної лікарняної каси (МЛК) міста Києва Володимир Долот під час засідання комісії Київради з питань медицини, передав кореспондент ГолосUA.

«Загальну кількість людей я вам не можу сказати, я її скажу десь у першій декаді лютого місяця, коли будемо мати перерахування із заробітної плати. Наразі 37 трудових колекти

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"