Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Київська область.

Prosto очень удачная идея – вносить ежемесячно сумму, необременительную для собственного бюджета, и при этом в случае неожиданной болезни не тратить на свое обследование, лечение и покупку лекарств ни копейки. Каким образом на практике выглядит воплощение этой идеи – на примере столичной больничной кассы изучал Prostobank.ua

Станом на сьогоднішній день за рахунок лікарняної каси пролікувалися 700 осіб. Про це розповів директор зі стратегічного розвитку муніципальної лікарняної каси Києва Володимир Загородній у прямому ефірі телеканалу «Київ».

«Функціонує лікарняна каса протягом року. За цей період проліковано близько 700 пацієнтів. Середня вартість лікування склала – 1 тис. 600 грн., максимальна – 6 тис. 500 грн.», – розповів Володимир Загородній.

29 грудня 2010 в Києві була зареєстрована благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса». Станом на сьогоднішній день за рахунок лікарняної каси пролікувалися 700 чоловік. Про це розповів директор зі стратегічного розвитку муніципальної лікарняної каси м. Києва Володимир Загородній у прямому ефірі телеканалу «Київ».

Грамотний підхід

Анонсоване владою бажання здійснити реформу охорони здоров’я перетворилось у столиці на реальну справу. І хоча Київ переживає нелегкі часи, місто наразі є прикладом у впровадженні якісних змін у медицині.

Саме тут першими самотужки взялися за реформування медичної сфери. Тож не дивно, що столична влада подала заявку й на включення міста до пілотного державного проекту. Наміри серйозні, якщо врахувати, що система управління охороною здоров’я практично не змінювалась десятиліттями.

12.09.2011

Лише упродовж останнього місяця до благодійної організації вступили більш ніж тисяча нових членів. За словами виконавчого директора Володимира Долота, сплеск зацікавленості цілком прогнозований. Непоодинокими є випадки, коли людина, отримавши реальну допомогу, приводить своїх родичів чи знайомих.

09.09.2011

Лише упродовж останнього місяця до благодійної організації вступили більш ніж тисяча нових членів. За словами виконавчого директора благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» Володимира Долота, сплеск зацікавленості цілком прогнозований. Як свідчить досвід роботи благодійних організацій, що працюють у сусідніх областях, люди починають активно долучатися до організації, побачивши реальні позитивні приклади. На сьогодні послугами МЛК скористалися понад шістдесят її членів. Непоодинокими є випадки, коли людина, отримавши реальну допомогу, приводить в організацію своїх родичів чи знайомих. Трапляється, сусіди по палаті бачать, як лікують і обслуговують членів муніципальної лікарняної каси, і самі вирішують поповнити її лави.

29.08.2011

На сегодняшний день на счетах больничных касс города Киева накоплено более 2 млн. гривен. Об этом рассказал исполнительный директор благотворительной организации «Муниципальная больничная касса города Киева» Владимир Долот во время прямого эфира программы «В центре внимания» на телеканале Киев.

попов

05.07.2011

Председатель КГГА Александр Попов увидел тень бюрократии на проекте «Муниципальная больничная касса».

Я 4-5 месяцев назад написал заявление в больничную кассу, но не понимаю, почему до этого времени я не член больничной кассы. И это же я! По блату, что ли, там принимают? Дайте мне отчет и ответ на этот вопрос.

Александра Попова, председателя Киевской городской госадминистрации возмутило то, что его по-прежнему не приняли в члены больничной кассы. «Я 4-5 месяцев назад написал заявление в больничную кассу, но не понимаю, почему до этого времени я не член больничной кассы. И это же я! По блату, что ли, там принимают? Дайте мне отчет и ответ на этот вопрос», – сказал Попов во время рабочего совещания КГГА, обращаясь к начальнику Главного управления здравоохранения Виталию Мохореву.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"