Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Київська область.

Ліквідатори та потерпілі зможуть лікуватися за рахунок Муніципальної лікарняної каси

Столична влада не забуває про подвиг чорнобильців, і їхні проблеми завжди у полі зору міста. Так, учора голова КМДА Олександр Попов зустрівся з представниками чорнобильських організацій, обговорив із ними наболілі питання та презентував ліквідаторам програму медичного обслуговування за рахунок Муніципальної лікарняної каси (МЛК).

20.06.2013

Протягом двох років благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» активно надає допомогу своїм членам – забезпечує ліками та витратними матеріалами, компенсує вартість медичних обстежень, а лікарі-експерти контролюють процес лікування таких пацієнтів.

Сьогодні членами муніципальної лікарняної каси міста Києва є 18 тисяч киян, більше 70% з яких працюють у медичній сфері. Про це в прямому ефірі каналу «Київ» повідомив Володимир Загородній - директор по стратегічному розвитку муніципальної лікарняної каси м. Києва, кандидат наук з державного управління, заслужений лікар України.

12.04.2013

На розгляд Київради винесуть проект щодо забезпечення цієї категорії громадян ліками за рахунок бюджету

Столична влада продовжує вживати заходи, аби звести до мінімуму витрати малозабезпечених киян на лікарські засоби. Так, до 8 березня 64 киянки, які цього дня стали мамами, отримали безкоштовні набори медикаментів. Надалі таку практику планують поширити на інші верстви населення, зокрема — ветеранів, чорнобильців та пенсіонерів.

07.03.2013

Олександр Попов відвідав Київський міський пологовий будинок № 6, де привітав породіль із Міжнародним жіночим днем. Під час візиту до пологового будинку голова КМДА розповів про спільну акцію столичної міськадміністрації та благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса», що присвячена святу 8 Березня, повідомляє прес-служба КМДА.

07.03.2013

Київська міська державна адміністрація сьогодні докладає чимало зусиль, щоб рівень надання медичної допомоги жінкам під час пологів та в післяпологовий період відповідав сучасним західним стандартам

Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов під час відвідування Київського міського пологового будинку № 6, повідомили «Коментарям» у держадміністрації.

Наразі з керівництвом Муніципальної лікарняної каси тривають перемовини щодо розширення співпраці. Зокрема обговорюються пропозиції страхування окремих категорій киян за рахунок міського бюджету. Про це в ефірі телеканалу «Київ» повідомив Олександр Попов.

Гарантований доступ до медичної допомоги, ефективне використання ліків і надання якісних послуг - це принципи роботи «Муніципальної лікарняної каси Києва». За два роки роботи організація надала допомоги киянам на суму понад мільйон гривень. Зараз її послугами користуються більше 17 тисяч містян.

15.02.2013

У Києві за два роки коштом муніципальної лікарняної каси пролікувалися 2 235 пацієнтів на суму 1 356 283 грн. Середня вартість лікування складає 657,80 грн, а максимальна сума, витрачена на одну людину, склала 9730 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"