Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Вісті

21.05.2004
"Лікарняна каса Полтавщини" — таку назву моє благодійна організація, яка планує докорінно змінити відносини "лікар — хворий", що на сьогодні склалися в системі охорони здоров'я.
ЯК ЗАЗНАЧИВ виконавчий директор каси Віталій Шевченко, ще наприкінці XIX століття в Україні виникли лікарняні каси їхнє існування цілком задовольняло лікарні, і самих хворих, і роботодавців, які всіляко заохочували вступ своїх працівників до медичних кас.
— Сьогодні переважна більшість населення не має можливості належним чином подбати про своє здоров'я, — продовжує Віталій Владиславович. — Як наслідок — смертність перевищує народжуваність: щороку вмирає близько 400 тисяч українців, тобто йде в небуття населення такого міста, як Полтава. Ціни на медикаменти, низький рівень забезпечення лікарень, особливо сільських та районних, відомі кожному селянину, який хоч раз звертався за медичною допомогою.

№40(371) 08.10.2009

На запитання жителів району про механізм роботи благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» відповідає виконавчий директор ЛК Шевченко Віталій Владиславович.

Державних коштів вистачає лише на забезпеченння медикаментами лише пільгової категорії пацієнтів.  Потрапивши в лікарню, людина отримує список ліків, шукає на них гроші. При цьому пацієнт може натрапити на лікаря, який працює „на фірму”, тобто отримує відсоток від призначення рекламних препаратів. Певна річ, він зацікавлений призначати хворому дороговартісні препарати, „полегшуючи” його гаманець, в той час, коли ці препарати мають не менш ефективні, але значно дешевші аналоги.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"