Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Семенівський вісник

27.12.2006 №9724
Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» створена у 2003 році. Головною метою її є сприяння розвитку охорони здоров'я в районі та області, вдосконалення медичної допомоги населенню та безкоштовне забезпечення членів «ЛК Полтавщини» ліками, засобами медичного призначення для лікування, діагностики захворювань.
У нашому районі вона впроваджена з 2004 року. Членство лікарняної каси з часом, збільшувалося. На даний час вона налічує 1010 чоловік, що становить 3,24% населення району. За останні два місяці вступили до організації близько 150 чоловік.

02.08.2006 № 9685
Два роки тому наша газета публікувала положення про членсво у благодійній організації «Лікарняна каса Полтавщини». Положення було викладено детально, але, напевно, значна кількість читачів, як, власне, і ми, працівники газети, не повірили у дієвість більшості пунктів, у запропоновану благодійність, адже люди наразі стали недовірливими щодо обіцянок.
Пройшов час, і сьогодні все частіше можна почути позитивні і схвальні відгуки від членів «Лікарняної каси» (далі — «ЛК»), які лікувалися або проводили обстеження у лікувальних закладах області (державних).
Зізнаюся, розмовляючи з деякими людьми, яким у пригоді стала членська картка «ЛК», спочатку також не вірили у її дієвість. Але при нагоді результат приємно вразив. Для переконливості наведу декілька прикладів.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"