Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Німеччина

Історія про ведення пологів та вагітність у Німеччині.

Це один із матеріалів видання "Українська Правда. Життя", яке публікує розповіді про конкретні норми й практики життя громадян у ЄС.

Розповідає Анна, науковець, мати двох дітей, 8 років та 7 місяців.

Коли народжують у Німеччині

Жінки в Німеччині не поспішають народжувати. Офіційна статистика стверджує, що в середньому німецькі жінки народжують своїх первістків у віці 30,7 років. У багатих "землях" Німеччини – Баварії, Баден-Вюрттмеберґу, та у великих містах, як Берлін, Гамбург – цей показник ще вище.

Страховая компания Allianz, которая среди прочего предлагает также и частную медицинскую страховку, и ее партнер, немецкая государственная больничная касса KKH, имели большие планы на совместную деятельность. Они хотели выйти далеко за рамки обычного сотрудничества и разработать общие службы медицинской помощи. Однако после трех лет попыток пришло отрезвление: планы не работают. С 2013 года их пути расходятся.

У Німеччині є спеціальні організації, які займаються питаннями медичної страховки. Вони називаються лікарняні каси. Система страхування в країні дуже розвинена, а перша фірма, яка спеціалізувалася в цій області, з'явилася ще в 1848 році. Прототип медичної страховки був введений ще раніше — в 1843 році, ним користувалися службовці тютюнової промисловості.

5.12.2011

Про ціни на послуги зубних лікарів в Німеччині двома словами не розповіси. Річ у тому, що та частина витрат, яку сьогодні несуть пацієнти, варіюється залежно від типу лікарняної страховки - приватної чи обов'язкової, передбаченої законодавством.

Сторінка 1 із 6

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"