Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Старий Миргород

06.04.2007 №14 (7131)
Що таке лікарняна каса і навіщо вона потрібна? Перш, ніж відповісти на ці запитання, трохи недавньої історії. Лікарняна каса на Полтавщині вперше була запроваджена чотири роки тому. Незабаром вона запрацювала і в нашому районі.
Як і все нове, спочатку викликала упереджене ставлення у людей. Але поступово справа налагодилася. Сьогодні вже 459 шишачан користуються нововведенням.

29.09.2004 №40 (238)

Минулого тижня у Миргородській ЦРЛ відбулася нарада з питання діяльності благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" (ЛК), яка є неурядовою місцевою благодійною організацією.
Головною метою ЛК є сприяння розвитку охорони здоров'я в Полтавській області, вдосконалення медичної допомоги населенню, втіленню нових форм діагностики та лікування, участь у наданні медичної допомоги членам благодійної організації «Лікарняна каса». У нашій області ЛК була заснована в минулому році. Спочатку було багато питань і побоювань, але, за словами виконавчого директора обласної ЛК Віталія Шевченка, сьогодні вже видно позитивний результат. ЛК області налічує більше 11 тис. чоловік, з них за рахунок благодійної організації проліковано близько тисячі.

01.03.2006 №4

З 2003 року на Полтавщині створено благодійну організацію «Лікарняна каса», яка забезпечує своїм членам відшкодування коштів на лікування і реально виконує функції медичного страхування. Уже півтора роки «Лікарняна каса» працює і в Миргороді.
Треба сказати, що до нової організації після згубного досвіду різних «пірамід» та деяких страхових кампаній у нашому місті віднеслись без особливої довіри. Лікарі Миргородської ЦРЛ на чолі з головним лікарем Олександром Хавером не раз доводили свою високу відповідальність перед громадою, тож вирішили, що важливе нововведення, перед тим як пропонувати людям, варто перевірити на собі. Тому першими членами «Лікарняної каси» у Миргороді стали самі лікарі, а куратором і експертом цієї благодійної організації у нашому місті на громадських засадах став заступник головного лікаря Миргородської ЦРЛ з медичних питань Юрій Наумов.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"