Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Жовта газета

9-15.04.2009, КОЛО № 15 (355)
20 відсотків членів «Лікарняної каси» виходять із неї після першого ж звернення до лікаря.
Деякі медпрацівники не поспішають надавати учасникам каси безкоштовні послуги, які раніше робили за винагороду, а тим більше агітувати населення вступати до організації.
На сьогодні членами каси є близько 35 тисяч чоловік, це майже два проценти від загальної кількості населення області. З них половина - медичні працівники.
- За весь час діяльності «Лікарняної каси» з неї вийшло 12 тисяч чоловік. Сьогоднішня кількість її членів - якась заклята цифра, вона не збільшується. Скільки людей приходить у касу, стільки ж і виходить, - повідомив Леонід Куроєдов, голова правління «Лікарняної каси Полтавщини».

15-21.01.2004, Коло №2 (83)
ЛІКАРНЯНІ каси не сучасне ноу-хау й навіть не запозичення з-за кордону. Уперше такі благодійні фонди були створені в Росії і країнах Європи понад 130 років тому. А документи, які знаходяться в Полтавському обласному державному архіві, свідчать, що загальноміська лікарняна каса досить успішно діяла й на Полтавщині. І лише в 20-х роках минулого століття припинила своє існування через втручання радянської влади в її фінансову діяльність.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"