Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Трудова слава

14.10.2006 №81-82 (-9873-9874)
З вересня 2003 року в нашому районі почала працювати благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини". Головна її мета — це сприяння розвитку охорони здоров'я в районі, вдосконалення медичної допомоги населенню та безкоштовне забезпечення членів "Лікарняної каси" ліками й засобами медичного призначення для лікування та діагностики захворювань.

16.12.2006 №99-100(9891-9892)
У нашому районі створена і діє благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини". Перелік можливостей її збільшився. По лікарняній касі допомога надається при гострих, невідкладних станах, загостренні хронічних процесів.
Ті, хто є членами каси 2 роки, мають можливість зробити планові операції, пройти обстеження та лікування в закладах м. Києва на суму до 1000 гривень, при неможливості даного лікування в Полтавській області.

8 вересня 2007 року

Якось у приміщенні районної поліклініки зустрілася зі своєю колишньою колегою Галиною Іванівною Сінельник з Водяної Балки. Розговорилися, і моя співрозмовниця із щирим захопленням повела мову про переваги лікування через Лікарняну касу Полтавщини.
Три роки тому жінка серйозно захворіла, потрапила до центральної районної лікарні. Тоді Ніна Михайлівна Бідненко, яка відповідає за ведення лікарняної каси у нашому районі, переконала пацієнтку у доцільності цього кроку. «Хай Вам краще це не знадобиться у подальшому, але за Вашими плечима буде надійна гарантія захисту на випадок хвороби», — цей аргумент для Галини Іванівни видався переконливим.
Вступили до лікарняної каси разом із чоловіком. А на шістдесят третій день членства у ЛК з Володимиром Мусійовичем трапився прикрий випадок: упав прямо посеред вулиці у Полтаві, і «швидка» забрала його до другої міської клінічної лікарні. У чоловіка виявилася тяжка форма грижі, операція коштувала б родині більше трьохсот гривень, а так його прооперували безкоштовно.

21 серпня 2004 року

Про переваги лікарняних кас ЗМІ, в тому числі й наша газета, писали неодноразово. Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" діє з 2003 року, її Диканське відділення — з червня нинішнього. Що це не черговий рекламний трюк, читачі можуть пересвідчитися наочно.
Більше 100 чоловік стали членами ЛК у нашому районі за цей час. це один із кращих показників в області. Деякі люди вже встигли на собі відчути всі позитивні моменти лікування, ставши членами лікарняної каси. Одна з них — лікар О.М.Гриценко,шанована й авторитетна людина в Диканьці. Вступ до ЛК був для неї виваженим кроком, без сумнівів і вагань Перед Новим роком написала заяву про вступ, з березня почала сплачувати вступний та членські внески.

5 червня 2004 року

З 2003 р. у Полтавській області працює благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини ". Метою цієї організації є додаткова можливість надання медичної допомоги населенню. Члени організації мають право на безкоштовне лікування гострого захворювання та загострення хронічного: кардіологічного, ендокринологічного, пульмонологічного, алергологічного, гастроентерологічного, ревматологічного, нефрологічного, урологічного, гінекологічного, інфекційного, при трамвах, ЛОР-хворобах, хірургічних (в т.ч. судинна і торакальна хірургія, проктологія), травмах очей, хворобах шкіри.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"