Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

31.01.2018

Однією з перших реформ Естонії в далекому 1992 році була реформа медицини. Міністерство охорони здоров’я було ліквідовано, замість нього створено Лікарняну касу – самоврядну організацію, куди перераховуються медичні податки і яка визначає перелік захворювань і операцій, що оплачуються з бюджету.

18.01.2018

Сайт може працювати з незначними обмеженнями.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності.

В найближчі дні сайт відновить повноцінну роботу.

Дякуємо за порозуміння.

Дякуємо, що Ви з нами!

На сегодняшний день не каждый может позволить себе болеть, ведь цены на медикаменты растут с каждым днем.

ЧБО (членская благотворительная организация) «Больничная касса города Черноморска», которая функционирует с 2003 года по инициативе городского главы В.Я. Хмельнюка, призвана помогать жителям города, в частности, наименее социально защищенным (пенсионерам и детям) в кризисных ситуациях.

Що може зробити лікар, щоби бути захищеним у правовому полі при використанні нових клінічних протоколів? У випадку смерті пацієнта як лікар повинен надати інформацію про обраний протокол, щоб бути захищеним юридично? Відповіді – у цій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

Чи має лікар звітувати перед керівництвом ЗОЗ чи департаментом охорони здоров'я щодо застосування нових клінічних протоколів? Чи усі лікарі в одному ЗОЗ мають застосовувати ті ж клінічні протоколи? Як бути з розробкою локальних протоколів? Відповіді на ці та інші питання - у третій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

Чи може пацієнт обирати клінічний протокол? Чи може лікар використовувати різні протоколи до різних пацієнтів, а для лікування одного пацієнта викоритсовувати кілька протоколів? На ці та інші питання відповідаємо у другій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

8 квітня 2017 набув чинності Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р., який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.  Нижче подаємо першу частину інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

09.01.2018

У місті Миргород з представниками освіти (Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 імені І.А.Зубковського, Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області) провів зустріч виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

Шановні друзі!

 Від щирого серця вітаємо

з Новорічними святами!

Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

Нехай Новий Рік увійде до Ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане багатшим і щедрішим на здобутки.

Бажаємо Вам зустріти Новий рік з усмішкою та оптимізмом, адже лише від нас залежить, в яких умовах будемо жити в нашій країні.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.