Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

https://info.uz.ua/images/logo_tr.png?v=0.6.303.04.2018

Громадська організація «Лікарняна каса Львівської залізниці» прозвітувала про підсумки діяльності впродовж 2017 року. Нині членами Лікарняної каси є понад 42 тис. осіб, 94,4% з них – працівники регіональної філії «Львівська залізниця» та інших підрозділів ПАТ «Укрзалізниця», решта – члени їхніх родин та ветерани магістралі. За підсумками 2017 року на рахунок Лікарняної каси надійшло 35 млн грн членських внесків, витрачено – 34,5 млн грн. Майже (88,2% – на лікування членів каси, решта – на придбання медичного обладнання тощо). Загалом медичну допомогу в 2017 році отримали 16743 особи.

2 квітня стартує кампанія з підписання декларацій з сімейними лікарями, педіатрами й терапевтами.

По суті, це офіційний старт активної фази медреформи команди очільниці Міністерства охорони здоров Уляни Супрун.

До цього був період підготовки: МОЗ приводило до ладу документи, скасовувало старі накази та вводило нові, а також тестувало пілотні проекти.

До реальних змін у країні призводять не великі пожертви, а їхня кількість.
Українець жертвує на благодійність у середньому 300 гривень, а британець – 14 фунтів.

Насправді, між цими сумами невелика різниця. Проте секрет успіху полягає у тому, що у Великій Британії добрими справами регулярно займається понад 70% населення, в Україні ж лише 29%.

Починаючи з 2018 року в Україні офіційно почала діяти медична реформа, яка передбачає платні послуги в лікарнях.

Проте тарифи на них сформують тільки наступного року, повідомляють у МОЗ.

2019 року платна медицина може з'явиться частково, а вже з 2020-го - тарифи набудуть чинності. При чому, відповідно до закону, за найпоширеніші медпослуги платитиме держава, решту потрібно буде оплачувати з власного гаманця, або ж за допомогою медичної страховки.

Медреформа даст результаты в ближайшие годы, надеется Гройсман

Премьер министр Украины Владимир Гройсман надеется, что процесс реформирования системы здравоохранения даст результаты уже в ближайшие годы.

"Мы только начали делать ее (медицинскую реформу – ИФ), я знаю, что нам нужны годы для построения качественной системы здравоохранения. Этим занимаются развитые страны десятилетиями.

Около 1 тыс. медицинских учреждений уже подключены к eHealth

Около 1 тыс. медицинских учреждений зарегистрированы в системе электронного здравоохранения (eHealth) по состоянию на середину дня среды, сообщил заместитель министра здравоохранения Павел Ковтонюк.

"Уже достаточно много учреждений здравоохранения зарегистрированы в системе. На середину дня среды это 928 медучреждений", - сказал он на брифинге в Киеве в среду.

Филя Жебровская: "Программа "Доступные лекарства" должна продолжаться"

Эксклюзивное интервью главы Наблюдательного совета ПАО "Фармак" Фили Жебровской агентству "Интерфакс-Украина"

- Как вы оцениваете итоги 2017?

- Все идет своим чередом, мы движемся по планам нашего развития и уже подвели итоги 2017 года. И они нас радуют. Мы показали 21% рост продаж нашей продукции на розничном фармацевтическом рынке в денежном выражении.

Сімейний лікар: заочне знайомствоУже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу».

Картинки по запросу гриппКоли говорять, що людина «заразна», це означає, що вона захворіла і може передати збудника захворювання, «інфекції», іншим, тобто «заразити». Тривалість періоду, протягом якого людина вважається заразною після перших клінічних проявів інфекційної хвороби, залежить від самої хвороби, збудника.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.