Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Неравнодушные заметки

Мы живем на земле не для себя только, вспомним, что пред нами разворачивается великая драма, последствия которой отзовутся, может быть, чрез целые столетия, грешно, сложив руки, быть одним только праздным зрителем, кому Бог дал хоть какую-нибудь возможность участвовать в ней... Тому, у кого не остыло еще сердце для высокого и святого, нельзя смотреть на все, что делается вокруг нас, смотреть односторонним эгоистическим взглядом...

Николай Пирогов

https://img.tsn.ua/cached/1522344127/tsn-5c161a41b1f154cd63aedacab6e94568/thumbs/1340x530/63/e6/c4bd22f3081bcb13ae14640a455ce663.jpegИтальянцы свою медицину ругают, но уважают — и абсолютно заслуженно.
В Украине продолжаются бурные дискуссии Медицинская реформа. Какие изменения депутаты внесли в закон и как это будет работать Медицинская реформа.

Дорогі земляки!

 

Від щирого серця вітаємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!

Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

Всіх Вам земних благ!

Обычная больница в Израиле. Хотите сравнение с Украиной?

Фото вчера прислала моя сестричка. Вот в такой больнице внезапно оказался мой маленький племянник. Это самая обычная государственная израильская больница. Врачи в новой чистой форме. Полноценное питание - мы говорим о детском отделении, здесь большой выбор йогуртов и всяких полезностей для малышей. Хорошее оборудование, которое не встретишь в украинских стандартных больницах. Хороший ремонт, два оборудованных санузла на отделение (8 палат). Изумительная вежливость и скрупулезность врачей, возможность пройти все необходимые обследования. Выдается пижама, новое постельное белье, личный термометр вообще в подарок. Повторюсь - стандартная городская больница.

Все это - покрывает обязательная медицинская страховка. Каждый гражданин Израиля становится на учет в определенной клинике, по выбору.

03.04/2018

Сьогодні у Полтавському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася презентація міжнародного телемедичного проекту з ізраїльською компанією “Migdal Medikal”.

У заході взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, фахівці ізраїльської компанії та головні лікарі полтавських лікарень.

Як зміниться життя пацієнтів та лікарів за медичної реформи — голова Нацслужби здоров'я

Олег Петренко, голова Нацслужби здоров'я, розповів Delo.UA про перші кроки створення нового органу та його роль в медреформі. Як будуть розподіляти державні кошти на медицину "по-новому", та яка користь від цього пацієнтам та лікарям

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) — новий орган, який керуватиме фінансовою системою медицини в Україні.

https://info.uz.ua/images/logo_tr.png?v=0.6.303.04.2018

Громадська організація «Лікарняна каса Львівської залізниці» прозвітувала про підсумки діяльності впродовж 2017 року. Нині членами Лікарняної каси є понад 42 тис. осіб, 94,4% з них – працівники регіональної філії «Львівська залізниця» та інших підрозділів ПАТ «Укрзалізниця», решта – члени їхніх родин та ветерани магістралі. За підсумками 2017 року на рахунок Лікарняної каси надійшло 35 млн грн членських внесків, витрачено – 34,5 млн грн. Майже (88,2% – на лікування членів каси, решта – на придбання медичного обладнання тощо). Загалом медичну допомогу в 2017 році отримали 16743 особи.

2 квітня стартує кампанія з підписання декларацій з сімейними лікарями, педіатрами й терапевтами.

По суті, це офіційний старт активної фази медреформи команди очільниці Міністерства охорони здоров Уляни Супрун.

До цього був період підготовки: МОЗ приводило до ладу документи, скасовувало старі накази та вводило нові, а також тестувало пілотні проекти.

До реальних змін у країні призводять не великі пожертви, а їхня кількість.
Українець жертвує на благодійність у середньому 300 гривень, а британець – 14 фунтів.

Насправді, між цими сумами невелика різниця. Проте секрет успіху полягає у тому, що у Великій Британії добрими справами регулярно займається понад 70% населення, в Україні ж лише 29%.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.