Новини

медицинаЗапропонована Міністерством охорони здоров’я України реформа розвалить залишки медичної системи.

На цьому у розмові з парламентськими журналістами наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«Хочу заспокоїти пацієнтів і лікарів. Медична реформа буде. І буде не такою, яку пропонує МОЗ. Вчора ми зареєстрували законопроект №7065. Він робився не поспіхом і не в останній момент, як законопроект №6327», – сказав парламентар.

Сьогодні почали розвозити в регіони стенти для проведення екстреної імплантації пацієнтам в перші години гострого інфаркту, які нещодавно закупила за кошти держбюджету міжнародна організація Crown Agents.

 Міністерство охорони здоров'я України спільно з Урядом розпочинають розбудову реперфузійної мережі з метою впровадження доступної високоспеціалізованої кардіологічної допомоги на всій території України.

Согласно последним социологическим исследованиям, украинцы выступают за дешевые лекарства, доступное и качественное лечение, но против высокой зарплаты у врачей и достойных условий труда. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Социологической группой «Рейтинг» в июле-августе 2017 года.

Министерство здравоохранения Украины отстрочило закупки препаратов по обновленному Национальному перечню основных лекарственных средств на 1 января 2018 года. Об этом сообщила на своей странице в Facebook и.о. Министра здравоохранения Ульяна Супрун.

«Несмотря на то, что у регионов было 6 месяцев подготовиться к закупкам лекарств, которые входят в новый Национальный перечень, они тормозят реформу и не готовы к новым правилам», – написала Супрун.

Уляна Супрун

01.09.2017

Медицинская реформа коснется не только семейных врачей, но и полностью изменит систему экстренной медицинской помощи

Осенью народные депутаты должны рассмотреть «финансовые» законопроекты, которые дадут возможность в корне изменить систему здравоохранения в стране. Все мы знаем, что в Украине проходит медицинская реформа, но не очень хотим вникать в законодательные подробности, сложные медицинские термины и финансовые расчеты.

Відповідаємо на найбільш розповсюджені запитання щодо медичної реформи.

1. Чи почалася медична реформа?

1 липня 2017 року мав стартувати перший етап медреформи в Україні. Але народні депутати відклали до вересня ухвалення законопроектів №№ 6327, 6604.

1 січня 2018 року розпочнеться зміна моделі фінансування системи охорони здоров’я в Україні на первинній ланці.

 Збільшити ... 29.08.2017

Щорічно Уряд виділяє понад 600 млн грн. субвенції для закупівлі препаратів інсуліну, що становить близько половини від потреби пацієнтів, тоді як решта покривається за рахунок місцевих бюджетів.

Закупівля препаратів інсуліну здійснювалася за тендерною процедурою структурними підрозділами з питань охорони здоров'я обласних та Київської міської державних адміністрацій. Однак, тендерна процедура не забезпечує прозорості вибору препаратів інсуліну та їх кількості.