Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

На данном изображении может находиться: текст08.10.2018

Інфаркт міокарда – складне захворювання, яке можна попередити завдяки вчасній діагностиці. Зокрема, коронарографія дозволяє виявити, на якому рівні та в якій судині порушений кровообіг серцевого м'яза, та визначити тактику лікування. Лікування пацієнтів у гострому стані оплачує держава (https://goo.gl/QZe2nB).

В усіх інших випадках операцію зі стентування оплачує пацієнт. Проте місцева влада може також підтримувати своїх мешканців і допомагати їм оплатити планове обстеження та лікування. Думаєте — та ну, де це так працює? Проте маємо чудовий приклад у Вінницькій області.

Медицина

08.10.2018

Цифри – річ невблаганна. Якщо бюджетні показники, виділені на медицину з кожним роком зростають, то корупція в цій сфері не зменшується. І це саме та ключова проблема, яка буде стояти на заваді будь-якої реформи.

В проекті бюджету на 2019 рік збільшено видатки на медицину. У порівнянні з минулим роком це плюс 9,5 мільярди.

https://lifeimg.pravda.com/images/doc/9/9/9919096-medreforma2.jpg02.10.2018

18 мільйонів українців обрали свого лікаря.

Наша мета на 2019 рік – зробити так, щоб ви хотіли до цього лікаря йти.

Що це означає?

Пацієнт може планувати свій час і не чекати в чергах.

Лікар має необхідні інструменти для роботи і може провести необхідні для діагностики дослідження і аналізи.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

25.09.2018

Водорості, які виводять з організму шлаки та важкі метали, екстракти тварин та рослин, що чудодійно продовжують життя, різні чаї, які повертають молодість та силу — скоріше за все різновиди біологічно-активних добавок (БАДів), які не принесуть вам жодної користі.

Не всі БАДи є неефективними, але через подібні гучні та непідтверджені заяви, яких сила-силенна в інформпросторі, дуже велику частку з них люди приймають необґрунтовано та через гачки маркетологів, а не тому, що це їм потрібно.

Спробуємо розібратися, що таке БАД та кому він справді допоможе, а в кого лише витягуватиме гроші з кишені.

Глава НСЗУ Петренко: "Клиники должны понять, что медреформа – это не игра, и НСЗУ – это орган власти, а не просто источник финансирования"

24.09.2018

Эксклюзивное интервью главы Национальной службы здоровья Олега Петренко агентству "Интерфакс-Украина"

 Чего было больше за время работы с начала создания НСЗУ – достижений или неудач?

 Достижений, по-моему, гораздо больше, чем можно было себе представить даже по самому оптимистичному сценарию.

17.09.2018

Від щирого серця вітаємо власників картки Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини",  всіх медичних працівників та фармацевтів аптечних закладів з 15-річчям діяльності організації.

Щиро дякуємо працівникам медичної галузі за плідну співпрацю, за турботу про пацієнтів – власників картки ЛК, жителів Полтавської області.

Щиро дякуємо фармацевтам та провізорам за повноцінне забезпечення лікарень ліками та засобами медичного призначення.

Заступник міністра охорони здоров'я П.Ковтонюк: "Амбулаторна меддопомога розпочне реформу з другого кварталу 2019 року" 11.09.2018

Ексклюзивне інтерв'ю заступника міністра охорони здоров'я Павла Ковтонюка 

– Як ви оцінюєте підсумки другого етапу підписання договорів із НСЗУ та укладення декларацій із пацієнтами?

– Ми задоволені тим, що динаміка хороша і щодо комунальних медзакладів, і щодо приватних. Цифри, які ми отримали, – це наш найоптимістичніший сценарій. Однак ми не розслабляємося, адже нам треба укласти ще приблизно стільки ж договорів, як і в перші два етапи.

  Вже 20 років у Литві діє система обов'язкового страхування здоров'я. У цьому році Державна лікарняна каса відзначає своє 25-річчя.

Великий німецький філософ Шопенгауер сказав: «Здоров'я до того важливыше за всі інші блага життя, що воістину здоровий жебрак щасливіший хворого короля». Здоров'я не купиш. І в борг його не візьмеш. Це знаємо ми всі,але дбайливо до нього ставимося дуже рідко.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.26% грошей, які українці витратили на ліки в аптеках у 2017 році, пішли на препарати, які не допомагають. Це 13,9 мільярда грн з 53,6 мільярдів, які загалом було витрачено в аптеках торік.

Таке дослідження сьогодні презентувала група експертів, детальніше про нього можна почитати тут: https://goo.gl/sd3kyZ
Ґрунтовна та корисна робота для більш конкретного розуміння проблем на фармацевтичному ринку в Україні та втілення якісних змін.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.