Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Леонід Куроєдов: «Ми готуємося до реформи в охороні здоров’я»28 вересня голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Леонід Куроєдов провів прес-конференцію на тему: «Охорона здоров'я Полтавщини: проблеми та перспективи розвитку».

-Ви бачите хоч якесь «завтра» в охороні здоров'я?

Фото: Новини Полтавщини

24 вересня 2010 р.

Cьогодні в Полтаві проходить міжнародна конференція щодо шляхів реформування системи охорони здоров'я України. У привітальному слові до учасників конференції голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко, зокрема, повідомив, що вперше в Україні відбувається наукова конференція в такому форматі.

24 вересня 2010 року у м. Полтава в Червоній залі Обласної Ради  (вул. Жовтнева, 45). відбудеться конференції за міжнародною участю «Стан та шляхи реформування системи охорони здоров’я України. Роль і місце лікарняних кас у цьому процесі»,

С Днем фармацевта

Шановні фармацевти!

Колектив БО "Лікарняна каса Полтавщини" щиро вітає Вас з Днем фармацевтичного працівника!

Хочеться від усього серця побажати творчої наснаги, невичерпності сил і завзяття всім, хто присвятив себе благородній, гуманній справі  - працювати для людей, для їх здоров’я

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей.

Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить натхнення і задоволення. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, щастя, міцного здоров’я, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

З повагою ,

Правління та виконавча дирекція ЛК Полтавщини

Читати першоджерело

Останнім часом виходить уже не перша стаття, де за «громкими» заголовками, які привертають увагу читачів, друкується поверхнева, одностороння інформація щодо діяльності лікарняних кас і принципів їх роботи. У більшості випадків автори ототожнюють поняття «лікарняні каси» і «благодійні внески в касу лікарні», хоча визначення лікарняної каси і в історичному плані, і на даний час означає «каси взаємодопомоги».

Очень интересную тему поднял врач-кардиолог и юрист из г.Донецка Р.Л.Ахметшин в статье «Больничные кассы — преступление или наказание?»
Как юриста, я его могу понять – засветиться в период нововведений очень престижно. Но зачем подымать тему, не изучив её в полном объёме по механизму работы больничных касс в других областях Украины? Зачем мести всё под одну метёлку?
Как кардиолога, я его тоже могу понять – зачем что-то менять в медицине, если врачам и так живется не плохо (определённому количеству, к которому возможно принадлежит и автор предыдущей статьи)?
Разберём проблемы, которые существуют в медицине по очереди:
1. Отсутствие полноценного бюджета для 100% обеспечения лечения больных (на медикаменты) и не только.

2. Низкий уровень квалификации части врачей и отсутствие стимула к самообразованию.

3. Низкие зарплаты медработников, что приводит к обязательной «благодарности» пациентами.

2010-08-31

АМКУ: заборона реклами препаратів призведе до їх значного здешевлення31 серпня в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) відбулися відкриті слухання на тему «Проблеми рекламування лікарських засобів та біологічно активних добавок».

За результатами заходу АМКУ вирішив офіційно звернутися до Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я з пропозицією­ внести відповідні зміни до Закону України «Про рекламу». Для напрацювання деталізованих змін запропоновано створити робочу групу з фахівців АМКУ, Міністерства економіки України, Міністерства охорони здоров’я України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики та представників фармацевтичного ринку.

 Відбулося засідання правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»

27 липня 2010 року - 10 років  "Лікарняній касі Житомирської області"

Шановні колеги та друзі !

Щиро вітаємо Ваш колектив «Лікарняної каси Житомирської області»

з 10 річчям плідної роботи!

Бажаємо нових професійних досягнень, невичерпної енергії,

сил та наснаги в нелегкій, але так потрібній людям роботі.

Бажаємо міцного здоров’я щастя, успіху в усіх починаннях, миру та злагоди.


З повагою ,

Правління та виконавча дирекція ЛК Полтавщини

 

І з надією поглядає на альтернативну медицину, що має поховати неякісну безкоштовну. У Києві підшуковують поліклініку, де запрацює так звана “лікарняна каса”. Чи означає це, що невдовзі Конституція не матиме статті про безкоштовну медицину?

Кабмин выделяет почти три миллиарда гривен на подготовку медицинской отрасли к Евро-2012. Но, по сути, эти деньги заплатят украинцы, уверены эксперты. О внедрении страховой медицины пока можно только мечтать.

Для UBR.UA комментируют:

Наталья Гудыма, президент объединения страховых организаций,

Татьяна Бахтеева, председатель комитета ВР по вопросам охраны здоровья,

Виктор Сердюк, вице-президент организации защиты прав и безопасности пациентов.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.