Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

30 червня 2011 року виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Шевченко Віталій Владиславович та головний експерт організації Рябуха Сергій Леонідович відвідали м.Житомир для участі в конференції Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України».

Всеукраїнська громадська організація

«Асоціація працівників лікарняних кас України».

Р І Ш Е Н Н Я

звітно-виборчої конференції Всеукраїнської громадської організації «Асоціації працівників лікарняних кас України».

30 червня –  1 липня  2011 року, м. Житомир

20110705_02Напрямки реформування охорони здоров’я, діяльності лікарняних кас в Україні, розробка єдиних методологічних принципів їх функціонування, забезпечення медичного супроводу при лікуванні у медичних закладах м. Києва та інших регіонів України розглядалися на звітно-виборній конференції Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас України», яка проходила із 30 червня по 1 липня на базі благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області.

Участь у конференції взяли представники із 16 регіонів нашої держави, засоби масової інформації.

Муниципальные больничные кассы (МБК), которые открылись 1 апреля, уже вылечили первых пациентовБольничные кассы в столице: пациенты, заплатив 160 гривен, получили медикаменты почти на полторы тысячи  | Киев | СЕГОДНЯ

Заплатить 30 грн. в месяц не накладно, а самому покупать препараты в случае чего, выходит дороже

Киевляне довольны, ведь им не пришлось платить за дорогостоящее лечение в полном объеме. Правда, некоторым «страховка» от города покрыла лишь треть суммы.

02.07.2011

Асоціація працівників лікарняних кас України прагне задовольнити потребу громадян в отриманні високоспеціалізованої медичної допомоги. Ця теза була основною на звітно-виборчій конференції, що проходила в Житомирському обласному діагностичному центрі. Про досягнення асоціації розповів голова правління Валентин Парій:

«Що дуже важливо, ми зуміли підготувати нову формацію фахівців, які зовсім по іншому думають, по іншому підходять до лікування і це початок справи, яку потрібно сьогодні розвивати».)

Шановні співгромадяни, від щирого серця вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України!

 

Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Конституційний процес триває і це - свідчення подальшого розвитку демократичної держави, прагнення вдосконалювати проголошені права та свободи у суспільстві.

Прийміть щирі побажання того, щоб принципи демократії, рівності, верховенства права в повній мірі втілювались в повсякденне життя, щоб громадяни України відчували себе прогресивною і соціально зорієнтованою в світі нацією.

Бажаю вам і вашим родинам рясного Божого благословення, міцного здоров'я, щасливого довголіття та добробуту, нехай завжди панує світлий настрій, а мир і взаєморозуміння сприяють становленню достатку в сім'ї.

Зі святом вас - високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів народовладдя, гуманізму та законності в Україні.

 

З глибокою повагою

Міністр охорони здоров'я України                                           Олександр Аніщенко

http://www.moz.gov.ua

22.06.2011

У цьому впевнений головний лікар Хорольської центральної районної лікарні, депутат обласної ради, голова комісії облради з питань охорони здоров’я Михайло Виноград (на фото) і додає:
— Головне — це ставлення до людей. Я вважаю, що треба дослухатися до потреб людей і, за можливості, допомагати вирішувати нагальні питання. На сесії районної ради минулого скликання було прийнято рішення про перепрофілювання недобудованого гуртожитку на 8-квартирний будинок для молодих спеціалістів-лікарів. До початку нового навчального року добудуємо будинок і лікарі отримають житло. Та ж ситуація і з реанімаційним відділенням ЦРЛ. Велику підтримку надало нам Головне управління охорони здоров’я — забезпечило більшістю обладнання. Фінансували всі, переважно це були державні кошти (більш ніж 1 млн. грн.), підтримали райдерж-адміністрація, районна рада, депутатський корпус, приватні підприємці.

 

22.06.2011

Міністерство охорони здоров'я України продовжує розробляти нормативну базу, яка передбачає чіткий і системний структурний розподіл медичної допомоги на первинний, вторинний (спеціалізований) та третинний (високоспеціалізований) рівні. Зокрема, фахівці міністерства винесли на громадське обговорення проект наказу, яким затверджуються процедури направлення та госпіталізації пацієнтів до закладів охорони здоров'я, що надають спеціалізовану (вторинну) медичну допомогу та перелік діагностичних обстежень для планової госпіталізації пацієнта. Також документом пропонується уніфікована форма направлення на госпіталізацію або консультацію лікаря-спеціаліста.

 

Керівникам лікарняних кас

Інформаційне повідомлення

30 червня – 1 липня 2011 року у м.Житомирі відбудеться звітно-виборна конференція Всеукраїнської громадської організації «Асоціації працівників лікарняних кас України».

На конференції будуть розглядатися питання щодо напрямків реформування охорони здоров’я, діяльності лікарняних кас в Україні, розробки єдиних методологічних принципів їх функціонування, забезпечення медичного супроводу при лікуванні у медичних закладах м. Києва та інших регіонів України.

Запрошуємо делегатів від лікарняних кас прийняти участь у роботі конференції. Довідки, повідомлення про кількість учасників за телефонами 0412-55-31-41, 050-669-40-83, Е-маіl Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Грищук Сергій Миколайович).

Попередня програма конференції додається.

Правління Асоціації

Попередня програма.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.