Новини

13.10.2017

В представництві ЄС в Україні закликали Верховну Раду проголосувати наступного тижня за законопроекти про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів (№6327 та №6604).

Про це повідомляє у Facebook прес-служба представництва ЄС в Україні.

"Ми закликаємо всіх депутатів голосувати за ці два ключові законопроекти у формі, запропонованій урядом, на пленарному засіданні Верховної Ради наступного тижня.

На теренах Полтавської області 14 років працює Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини». Створена вона була для захисту жителів Полтавщини від недофінансування охорони здоров’я. Каса взаємодопомоги – членська організація, допомагала та допомагає власникам картки ЛК – сплачуючи за медикаменти, які замовляє заклад охорони здоров’я під час лікування власника карти ЛК.

Ганна ГопкоГоловна тема для народних депутатів наступного пленарного тижня ­­— медична реформа

Це одна з тих реформ, яка має найбільший запит у суспільства, і водночас, це галузь, яка наскрізь просякнута корупцією. Цю реформу сьогодні підтримує 72% громадян. Це навіть більше, ніж підтримка пенсійної реформи.

Українці підтримують зміни в медичній галузі, бо здоров’я турбує і малих, і літніх, і бідних, і багатих. І якщо останні ще можуть вирішити питання завдяки своїм фінансовим можливостям, то для більшості наших громадян якісна медицина недоступна.

Міністра немає. Грошей немає. Зрозуміло, що реформ немає теж, хоча й розмови точаться, і законопроекти подаються, і презентації проводяться, і навіть безкоштовні ліки декому видають. Здається, нескладно здогадатися, що йдеться про Міністерство охорони здоров'я, де за нетривалий час змінилося два міністри, а один виконуючий обов'язки швиденько поступився місцем іншому (точніше, іншій). Але кого на кого не міняли б, невдоволення станом медичної галузі тільки зростає. Причому, що дивовижно, невдоволені геть усі.

Сьогодні багато говорять про медичну реформу.

Лідери думок по всій країні розмірковують, із чого мають початися зміни в нашій системі охорони здоров’я і з якого боку взагалі до них підступитися.

Знаєте, про що думаю я в цьому обговоренні? Про те, що успішне реформування медичної галузі неможливе без необхідних передумов.

Передумови – як добрий родючий ґрунт в який падають зерна. Цей "ґрунт" в нашому суспільстві становлять громадяни країни (споживачі медичних послуг) і медики (надавачі медичних послуг).

Картинки по запросу /files/1/upload/1210x600/38702.jpgКалифорнийская биотех-компания International Stem Cell Corporation (ISCO) анонсировала новый процесс 3D-печати тканей печени, который значительно улучшает качество и функции искусственных клеток этого органа.

Компания ISCO, специализирующаяся в сфере биомедицины и применении стволовых клеток в терапии, разработала новый биопринтер, оптимизированный для трехмерной печати печеночных клеток-предшественников.

Картинки по запросу /files/1/upload/1210x600/38698.jpgС помощью анализа крови ученым удалось выявить специфический состав маркеров метилирования ДНК, присущих раку печени. Это позволило точно определить стадию заболевания, опухолевую нагрузку и реакцию пациента на лечение, сообщает Eurek Alert!

Международная команда ученых из университетов Калифорнии и Сунь Ятсена разработали новый метод диагностики гепатоцеллюлярной карциномы, проще говоря — рака печени.

Картинки по запросу андрій парубій 10.10.2017

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій нагадав, що на початку сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання він у своєму виступі сказав, що ця осінь пройде під знаком реформ.

«Моя позиція і тоді, і зараз - кожна реформа має розглядатися по повній процедурі обговорення», - наголосив він і зауважив, що не всі тоді вірили, що український Парламент зможе ухвалити всі реформи восени.