Страхування

  Страхування - Плиса В. Й.

  Перші форми медичного (лікарняного) страхування виникли в кінці XIX століття в Англії та Німеччині*, де утворилися перші лікарняні каси. Ці каси утворювалися із внесків роботодавців та

  У Німеччині у 1883 році було вперше прийнято Закон "Про обов'язкове лікарняне страхування робітників".

  В Україні поступово намагаються впровадити страхову медицину. Безкоштовне медичне обслуговування може відійти у минуле. Що думають з цього приводу полтавці вирішили дізнатися журналісти “Кола”.

  Леонід Куроєдов

  Таку думку сьогодні на прес-конференції висловив голова Постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, головний лікар полтавської четвертої міської лікарні.

  Леонід Куроєдов не заперечує, що умови для роботи лікарів у державі не надто хороші.

  – Я вам наведу кілька цифр, – наголосив пан Куроєдов. – Лікар отримує 1759 гривень, а медсестра 1228. Стартова ставка медсестри 888 гривень. Я учора був у міськвиконкомі на апаратній нараді. Так от там запевнили, що стільки ж отримує двірник.

  04.10.2010

  Київська обласна організація партії «Сильна Україна» повела засідання Експертній комісії з охорони здоров'я. В ході засідання партійні експерти зійшлися на думці про необхідність якнайшвидшого введення загальнообов'язкового державного медичного соціального страхування

  «Це один з принципових моментів, який ми пропонуємо впровадити в систему охорони здоров'я. Наша Експертна комісія працює над положеннями майбутнього проекту закону про медичне страхування, спираючись на думки фахівців-лікарів, працедавців і пацієнтів, тобто всіх зацікавлених сторін», - заявив Володимир Дудка, голова Експертної комісії з питань охорони здоров'я партії «Сильна Україна».

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.