Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Вінницька область

Благодійна організація «Лікарняна каса рятувальників Вінницької області»

Вінниця, вул.600-річчя,11, керівник

Сатанівський Валерій Олександрович


11.06.2010

Гроші із страховок підуть і на покращення матеріальної бази лікарень, обіцяють чиновники

Аби зробити медичне обслуговування у Вінниці більш якісним, міська влада вирішила створити муніципальну страхову компанію. Вперше про такі плани мер Вінниці Володимир Гройсман висловився у присутності Юлії Тимошенко, коли та в ранзі прем’єр-міністра підписувала з Вінниччиною тристоронню угоду про співпрацю у січні 2010 року. Мер тоді поставив питання про необхідність запровадження страхової медицини і запропонував відпрацювати такий механізм у нашому місті. Сьогодні ця ідея у Вінниці починає втілюватись у життя. На останній  сесії міської ради прийнято відповідне рішення, також депутати проголосували за виділення 1,4 млн.  грн. – на придбання акцій страхової компанії.

Поки країна вже більше ніж вісім років дружно чекає обіцяного ухвалення закону про обов’язкове медичне страхування, у деяких містах починають з’являтися лікарняні каси. Ставши її членом, людина сплачує певні внески і може розраховувати на подальше безкоштовне лікування.

Думки фахівців із приводу результативності такої практики розходяться. Хтось вважає їх панацею, а хтось – черговою аферою. Мовляв, простежити, як та куди реально розподіляються здані людьми кошти, фактично неможливо, особливо на фоні відсутності відповідного законодавства.

27.03.2009

Головні лікарі — за реформи на повну котушку

Ухвалення пакета документів, які обговорювались у Вінницькому медуніверситеті 19-20 березня на семінарі-нараді «Функціонування лікувально-практичних закладів в умовах економічної кризи», дозволить головним лікарям розширити перелік платних послуг та скоротить обсяг безплатної медичної допомоги. Мотивуючи свої негаразди кризою, чотириста головних лікарів зі всіх регіонів України вже втретє за останні півроку збирались обговорити можливості додаткового фінансування лікарень, зміни їх статусу, створення лікарняних кас.
На думку Дмитра Дячука, голови Асоціації головних лікарів України, зміни потрібно внести до статтей 3, 6 та 38 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я». Лікарі планують розширити джерела фінансування безоплатної медичної допомоги та ввести поняття медичної послуги, яка має «закінчене значення і вартість».

Служба медична (19 червня 2009 року)
Однією із наймолодших структурних одиниць Головного управління МНС України у Вінницькій області є медична служба. Створений у 2003 році, спочатку підрозділ складався з трьох чоловік, які для перевірки стану здоров’я людини направляли працівників Головного управління до медиків МВС. Сьогодні ж медична служба Головного управління являє собою потужну структуру, здатну надати кваліфіковану медичну допомогу людям, які перебувають у небезпечному для життя і здоров’я стані, на місці надзвичайних подій та під час евакуації до лікувальних закладів.
Наше інтерв’ю — з начальником сектору охорони здоров’я та медико-біологічного забезпечення Головного управління МНС України у Вінницькій області підполковником служби цивільного захисту Олександром Гловацьким.

ПОСТУПАЛЬНІ КРОКИ В ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я РАЙОНУ

Початок нового року – час, коли належить осмислити, оцінити зроблене, поліпшити шляхи подальшого розвитку галузі.

Починаючи з 2005 року, завдяки виваженій державній політиці, ініціативній позиції голів райдержадміністрації В.Романюка та районної ради Р.Трамбовецького, конструктивній позиції депутатів районної ради, результативній роботі голів селищної та сільських рад району, самовідданій праці медиків нашого району з року в рік почав поліпшуватись стан медичного обслуговування населення.

На одного можуть виділити до тисячі гривень
Голова благодійної спілки ”Надія” у Мурованих Курилівцях Наталя Камінська цікавиться станом пацієнтки районної лікарні
Голова благодійної спілки ”Надія” у Мурованих Курилівцях Наталя Камінська цікавиться станом пацієнтки районної лікарні
Вісім років діє в Ямпільському районі лікарняна каса об’єднання громадян ”Здоров’я”. За цей час із неї пролікували 7 тис. людей. Це хворі, які лікуються в дільничних, районних та обласних лікарнях, сільських амбулаторіях. Навіть якщо недужого направляють до лікарні в Київ, він також може розраховувати на допомогу об’єднання.

Максимальний розмір виплати хворому — 1 тис. грн на місяць.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"