Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Львівська область.

«Лікарняна каса» Львівської залізниці, створена шість років тому за рішенням трудового колективу, є нашим найкращим соціальним проектом. Її діяльність максимально прозора, і за роки роботи вона виправдала покладені на неї сподівання.
ПРОЗОРА СТАТИСТИКА

У 2014-му до «Лікарняної каси» надійшло 25,2 млн грн. членських внесків. Витрачено 24,6 млн грн., у т. ч. 19,8 млн грн. переказано медзакладам за 15849 випадків госпіталізації, 1,8 млн грн. – аптекам за медикаменти, 3,8 млн грн. – на закупівлю медобладнання.

26.02.2015.

Громадська організація "Лікарняна каса Львівської залізниці" - масштабний унікальний проект, яким могла б пишатися будь-яка установа. Однак нині вже доволі чітко у цьому проекті окреслилися проблеми, які у подальші роки будуть лише зростати. Мета цього аналізу - спонукати читача тверезо глянути на майбутнє цієї громадської справи, зваживши і здобутки, і помилки його засновників. 

За основу проекту узято принцип взаємного страхування, запозичений із позаминулого століття, коли значна кількість людей, що працюють, наприклад, на одному підприємстві, об'єднують свої щомісячні грошові внески для допомоги своїм колегам, які, наприклад, захворіли і потребують лікування. Цей спосіб взаємодопомоги побудований на багаторічній статистиці, яка засвідчує, що серед працівників підприємства, як правило, буває небагато осіб, що хворіють.

П’ять років тому з ініціативи Ради профспілки залізничників і транспортних будівельників України за підтримки трудового колективу Львівської залізниці створено "Лікарняну касу". Важливою у її роботі є можливість оперативно вирішити фінансування дороговартісного лікування, операцій, проведення додаткових досліджень чи придбання вкрай необхідних медикаментів, виробів медичного призначення. Рішення приймаються правлінням без довгих бюрократичних зволікань.

Неприбуткова громадська організація «Лікарняна каса» Львівської залізниці придбала для Клінічної лікарні магістралі наразі єдиний для України відеоендоскопічний комплекс, який має найвищу у світі роздільну здатність, високу надійність, функцію «файс» (технологія спектрального кольорового виділення), а також оснащений усім обладнанням для діагностики та оперативної ендоскопії.

 

Нещодавно у Львові в Будинку науки і техніки локомотивного депо Львів-Захід відбу­лася звітна конференція Громадської органі­зації “Лікарняна каса Львівської залізниці”, на якій підбито підсумки її роботи за минулий рік, проаналізовано досвід та напрацювання трирічного функціонування Лікарняної каси на Львівській залізниці та запропоновано ряд змін і доповнень для вдосконалення роботи громадської організації.

Голова правління Лікарняної каси Володимир КИСЕЛЬОВ:

- За три роки роботи у Лікарняної каси з’явилася своя історія, напрацювання, методи роботи.

14.05.2011 – Мирослав Буркович

Два роки на Львівській залізниці діє лікарняна каса. За цей період у своєму розвитку вона зробила перші кроки. Для того, щоб оцінити їх і визначити перспективи на майбутнє, відбувся круглий стіл за участю членів лікарняної каси, її правління, наглядової ради, ревізійної комісії, дорпрофсожу.

20.04.2011

19 квітня 2011 року в актовому залі управління Львівської залізниці відбулася нарада та круглий стіл з актуальних питань діяльності громадської організації «Лікарняна каса Львівської залізниці» У заході взяли участь очільники керівних органів каси, представники адміністрації Львівської залізниці, головні лікарі та персонал лікарень, члени лікарняної каси.

29.03.2011

Громадська неприбуткова організація «Лікарняна каса Львівської залізниці» у 2010 році оплатила 2 5166 випадків медичного обслуговування, використавши протягом року на виконання Програми надання медичної допомоги 97% своїх коштів, повідомила прес-служба ДТГО «Львівська залізниця».

Вчимося не лише лікувати, а й керувати16.03.2011

Сергій Голосєєв

Нещодавно відбулася Медична рада Головного управління медичних закладів Укрзалізниці, на якій підбито підсумки роботи галузевих лікувальних закладів у 2010 р. Спеціалістами главку були представлені основні показники діяльності відомчих медичних закладів та стану здоров’я залізничників, розглянуті перспективи розв’язання нових проблем, котрі наразі постають перед відомчою системою охорони здоров’я.

«Страховий» локомотив

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"