Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Полтавський вісник

10 квітня 2009 • № 15 (1030)

Кажуть: здоров'я - найцінніше, що є у людини. На жаль, для українців воно аж надто «цінне», адже вартість вітчизняних та імпортних медикаментів часом викликає справедливе обурення споживачів. Чи можна нині забезпечити собі якісне лікування, якщо гаманець перейшов «на сувору дієту»? Виявляється, зарадити справі легко, якщо вчасно стати членом благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини». Саме про це йшлося на засіданні круглого столу в обласній раді за участю представників громадських організацій, керівників лікувальних закладів Полтавщини.

25 березня 2005 р. № 12 (819)

З часу заснування, а це 2 роки, благодійна членська організація «Лікарняна каса» згуртувала в своїх рядах більше 14 тисяч людей. За цей період допомогу отримали 2800 чоловік. Також надано лікарням товари медичного призначення для лікування членів «Лікарняної каси» на суму понад 260 тисяч гривень. Укладено угоди з лікарняними закладами Полтави, Кременчука та деяких районних центрів Полтавської області. Втім, полтавці неохоче вступають до спілки: швидше витратять 100 чи 200 гривень на ліки, аніж заплатять 13 гривень «вступних». Може, не всі зрозуміли, яке воно, лікування в складчину? Ми запросили до розмови виконавчого директора «Лікарняної каси Полтавщини» В.В.ШЕВЧЕНКА.

13 серпня 2004 р. № 33 (787)


Хто не хоче бути багатим і здоровим? Напевне, таких немає. Втім, якщо в бізнесі чи в роботі можна досягти бажаних результатів завдяки наполегливій праці, то зі здоров'ям справи складніші. Ситуація в сучасній медицині відома кожному. Оскільки абсолютно здорових людей не існує, хто рідше, хто частіше звертається-таки до медичних закладів. І далеко не кожен мас фінансову можливість подбати про своє здоров'я належним чином. Тож як бути? Який вихід?

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"