Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Медична газета

01.05.2009 р.
Однією зі складових лікувального процесу як в умовах стаціонарних відділень лікувально-профілактйчних закладів, так і в амбулаторіях, є фармакотерапія. До її послуг аптеки пропонують широкий асортимент медикаментів як вітчизняного виробництва, так і закуплених по імпорту. На жаль, їх вартість останнім часом викликає справедливе обурення споживачів. Зарадити можна, ставши членом Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини». Про це і йшла мова на засіданні «круглого столу» в обласній раді за участю представників громадських організацій, керівників лікувально-профілактичних закладів Полтавщини.

20.08.2004 р.

16 серпня відбулася апаратна нарада управління охорони здоров'я облдержадміністрації. Вів нараду перший заступник начальник управління Ю.В.Курилко.
Станом на 1 серпня в області зареєстровано 11042 члени лікарняної каси Полтавщини. З них -10297 - медпрацівники, 745 - пенсіонери і непрацюючі. Надано допомогу на лікування членам лікарняної каси та централізовано передано в лікарні області понад 80 тис.грн. Проліковано стаціонарно і амбулаторно понад 800 осіб.

«Лікарняна каса Полтавщини» діє
№ 12(245) ЗО березня 2007 р.
У терапевтичному відділенні 4-ї міської клінічної лікарні Полтави я зустрілася з пацієнткою Зінаїдою Лахно, яка лікується за рахунок «Лікарняної каси Полтавщини»,
- Хворію двадцять п'ять років, - з готовністю поділилася думками ця симпатична жіночка.
- З членством у лікарняній касі відпала необхідність пошуків ліків, витрати майже місяxної зарплати на їх придбання. Все вирішує правління цієї благодійної організації, за що я щиро вдячна ініціатору її створення, головному лікарю цієї  лікарні Леоніду Федоровичу Куроєдову, виконавчому директору ЛК Віталію Владиславовичу Шевченку. До січня поточного року ми платили по 5 гривень за місяць членських внесків. А за рік мені доводилося лежати в стаціонарі по два-три рази. На моє лікування ЛК витрачала до тисячі гривень.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"