Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Вісник Семенівщини

Семенівський вісник

18.02.2011 №7

Так коротко, одним реченням, можна охарактеризувати діяль­ність депутата обласної ради, пер­шого заступника голови цього виборчого органу Володимира Онищенка. А широко розгорнув він її останнім часом на Семенівщині, бо саме тут переважна більшість ви­борців кількох сільських територі­альних громад на останніх місце­вих виборах виявила йому висо­ке довір'я, обравши депутатом обласної ради за мажоритарним принципом.

11.02.2011

№6

Членом «Лікарняної каси Пол­тавщини» може бути кожен ба­жаючий громадянин, який досяг 18 років. Вступний внесок, що сплачується одноразово при вступі и лікарняну касу, складає З гри., щомісячний - 20 гри. Відпо­відно вимог Статуту благодійної організації внески використову­ються на виконання медичних благодійних програм по безкош­товному забезпеченню медика­ментами членів лікарняної каси, їх діагностичне обстеження та реабілітацію.


Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» (ЛК) у нашому районі функціонує з 2004 року. За цей період проліковано 2880 членів лікарняної каси. За підсумками минулого року Семенівський район посідає 2 місце в області по кількості членів ЛК (у процентному відношенні до кількості населення). Станом на 1 грудня 2008 року кількість членів склала 1380 чол.
Заступник головного лікаря Семенівської ЦРЛ Тетяна Панченко, яка є лікарем-експертом цієї організації у нашому районі, зазначає, що на сьогодні семенівці усвідомили переваги членства лікарняної каси і вступають до ЛК організованіше. Зокрема, за січень нинішнього року надійшло 28 заяв.

23.08.2008 № 33 (36)
Ті мешканці району, які уже певний час є членами «Лікарняної каси Полтавщини», і скористалися її послугами, позитивно відгукуються про діяльність цієї благодійної організації. З кожним роком до «ЛК» вступають все більше людей, а отже, у разі їхнього лікування вони заощаджують свої кошти. Так, за 6 місяців цього року у нашому районі було зареєстровано 1518 членів «ЛК», із них - 8 дітей. Пролікувалися за кошти «Лікарняної каси» 556 чоловік на суму 65418 грн. А за півтора поточних місяця додалося ще близько 200 хворих, які скористалися законними послугами благодійної організації.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"