Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Засідання правління Асоціації працівників лікарняних кас України

16 жовтня 2009 року в м.Маріуполь на базі санаторія «Металург» за сприяння ЧБО «Лікарняна каса «Азовсталь» було проведено розширене засідання Правління Асоціації працівників лікарняних кас України

Вступне слово подяки за можливість проведення правління висловив Голова Правління, д.м.н., професор, заслужений лікар України В. Д. Парій.

Директор ЧБО «Больничная касса «Азовсталь» Н. М. Артюх ознайомила присутніх з організацією роботи ЧБО «Больничная касса «Азовсталь».Привітали присутніх та побажали ефективної роботи начальник міського управління охорони здоров’я О.В. Железняк та голова профкому ВАТ «Азовсталь» М.П. Лехов.

Голова Правління, д.м.н., професор, заслужений лікар України В. Д. Парій надав повну інформацію про діяльність Асоціації працівників лікарняних кас України за період 2008-2009 р.р.,

Бєла Ханс Каунцінгер
– Міжнародний експерт в рамках технічної співпраці між Німеччиною та Україною (Федерального об'єднання лікарняних кас Німеччини та Асоціації працівників лікарняних кас України) - надав для розгляду проект маркетинг-плану розвитку системи лікарняних кас в Україні. (Бєла Ханс Каунцінгер з 2004 року працював у різних проектах ЄС в Україні, зокрема, "Фінансування та управління у сфері охорони здоров’я", до кінця 2008 року був заступником керівника ЄС Проекту "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні").

С.В.Голуб – голова правління Рівненської місцевої громадської організації «Лікарняна каса працівників хімічної промисловості» розповів про діяльність даної організації та запропонував Лікарняним касам тісно співпрацювати з профспілками для повноцінного захисту працівників.

Л.Ф.Куроєдов - голова правління БО «Лікарняна каса Полтавщини» запропонував написати відкритий лист від асоціації до міністра охорони здоров’я про потужний рух лікарняних кас та необхідність в прийняті закону про лікарняні каси, щоб мати можливість працювати в законодавчому руслі та щоб члени кас були захищені державою.

Керівник Житомирського обласного осередку Асоціації працівників лікарняних кас України В.С.Мишківський надав інформацію про досвід співпраці Асоціації працівників лікарняних кас України з Державним фармакологічним комітетом з питань моніторингу за побічними діями лікарських засобів та завдання щодо популяризації даного досвіду.

Виконавчий директор Асоціації працівників лікарняних кас України К.В.Піщиков надав інформацію про членство в Асоціації працівників лікарняних кас України.  

Приємно відмітити, що на засіданні Правління Асоціації працівників лікарняних кас України були присутні не лише делегація БО «Лікарняна каса Полтавщини», але й делегація благодійної членської організації «Гадяцька лікарняна каса» на чолі з головою Гадяцької районної ради Цимбал Анатолієм Григоровичем.

 

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.