Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

ВСТУПІТЬ ДО «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ». ЦЕ ВИГІДНО

23.08.2008 № 33 (36)
Ті мешканці району, які уже певний час є членами «Лікарняної каси Полтавщини», і скористалися її послугами, позитивно відгукуються про діяльність цієї благодійної організації. З кожним роком до «ЛК» вступають все більше людей, а отже, у разі їхнього лікування вони заощаджують свої кошти. Так, за 6 місяців цього року у нашому районі було зареєстровано 1518 членів «ЛК», із них - 8 дітей. Пролікувалися за кошти «Лікарняної каси» 556 чоловік на суму 65418 грн. А за півтора поточних місяця додалося ще близько 200 хворих, які скористалися законними послугами благодійної організації.


Членами «ЛК» можуть бути усі громадяни України, в т.ч. і діти від 3-х років. Через 61 день (після сплати внесків) виготовляється членський квиток, який можна отримати в Семенівській центральній райлікарні. З цього часу вже надається допомога по лікуванню члена «ЛК».
Доречно нагадати, що членські внески, у зв'язку із збільшенням вартості медикаментів, зросли: з 1 вересня вони становитимуть 12 грн. щомісячно; а з 1 січня 2009 року - 15 грн. Вступний внесок залишається незмінним - 3 грн.
Сплачуючи щомісячно кошти до «Лікарняної каси», ми убезпечуємо себе від великих витрат (у разі необхідності) на лікування.
Сплачувати внески можна в банках – «РайффайзенбанкАваль» та «ПриватБанк».
Детальну інформацію можна отримати в ЦРЛ за телефоном 92-2-35.

 

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.