Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Лікувально-профілактичні заклади районів

ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05345)

38300, смт В. Багачка, вул. Леніна, 21

E-mail: vbag@rambler.ru

Головний лікар

ГАВЛОВСЬКИЙ Леонід Олександрович

9-11-71

Секретар т./ф.

9-12-34

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

БЕРКАЛО Олександр Миколайович

9-16-36

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування району

ХАН Валентина Віталіївна

9-16-35

Головний бухгалтер

ШПИРНА Лариса Миколаївна

9-13-30

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

БЕЗКРОВНИЙ Степан Несторович

9-16-93

Гінекологічне відділення

Завідуючий відділенням

БОЖЕНКО Олег Леонідович

9-16-97

Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

Завідуючий відділенням

МОРОЗ Андрій Іванович

9-18-38

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

БАХОВСЬКА Наталія Миколаївна

9-11-82

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

ПИЛИПЕНКО Ніна Іванівна

9-12-23

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

МЕЛЬНИЧУК Валентина Іванівна

9-13-64

Пологове відділення

Завідуючий відділенням

БОЖЕНКО Олег Леонідович

9-11-61

Поліклінічне відділення

Завідуюча відділенням

ЯКИМЕНКО Ірина Андріївна

9-14-02

Реєстратура

9-14-83

Інформаційно-аналітичний відділ

9-15-34

Клініко-діагностична лабораторія, завідуючий

ЛУКАШ Валерій Миколайович

9-91-72

Зубопротезний кабінет

ЮРКО Юрій Іванович

9-15-30

Кабінет УЗД

9-24-70

Амбулаторії сімейної медицини,

дільничні лікарні та лікарські амбулаторії

Рокитянська АЗПСМ

9-63-41

Першобагачанська АЗПСМ

9-34-58

Остап’євська АЗПСМ

9-33-15

Гоголівська дільнична лікарня

9-54-87

Устивицька дільнична лікарня

9-71-47

Радивонівська дільнична лікарня

9-64-24

Білоцерківська лікарська амбулаторія

9-43-16

Кротівщинська лікарська амбулаторія

9-32-38

ГАДЯЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05354)

37300, м. Гадяч, вул. Лохвицька, 1

E-mail: gadyach-crb@yandex.ru

Головний лікар

СИЗОНЕНКО Тамара Іванівна

2-26-27

Секретар т./ф.

2-26-27

т./ф.

2-14-86

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

БАСАРАБ Олександр Іванович

2-15-83

Заступник головного лікаря з медичної частини

ОСИПЧУК Марія Йосипівна

2-09-72

Заступник головного лікаря з дитинства та пологової допомоги

ПОДОРОЖНИЙ Олександр Олексійович

2-15-83

Заступник головного лікаря з економічних питань

СУХНО Галина Іванівна

2-05-04

Головний бухгалтер

ГРИШУНІНА Світлана Свиридівна

2-06-15

Інформаційно-аналітичний відділ

МАЦЕНКО Іван Федорович

2-26-29

Відділ кадрів

СЕМІТКО Антоніна Іванівна

2-14-22

Профспілковий комітет

2-26-29

Головна медична сестра

САХНО Ганна Василівна

2-09-72

Поліклінічне відділення

Завідуюча відділенням

ОМЕЛЬЧЕНКО Тетяна Григорівна

2-14-96

Старша медична сестра

2-29-27

Реєстратура

2-15-97

Лікарсько-консультативна комісія

2-14-88

Фтизіатричний кабінет

2-04-83

Кабінет ЕКГ

2-27-27

Кабінет «Довіри»

2-08-33

Клініко-діагностична лабораторія, завідуюча

ВЕЛЬБОЙ Лариса Григорівна

2-29-27

Лабораторія СНІД

2-08-33

Наркологічний кабінет

2-38-35

Денний стаціонар

2-29-27

Відділення профілактичних оглядів

2-27-63

Педіатричне відділення поліклініки

Завідуюча відділенням

МИКИТЕНКО Світлана Іванівна

2-14-73

Відділення переливання крові, загальний

2-38-35

Відділення швидкої медичної допомоги

Завідуюча відділенням

БЛИЗНЮК Валентина Олександрівна

2-06-17

Приймальне відділення

Загальний

2-06-28

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

ПРИГОЛОВКІН Юрій Іванович

2-27-04

Травматологічне відділення

Завідуючий відділенням

ЧЕРНЕНКО Олексій Володимирович

2-28-38

Загальний

2-28-70

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

ТИЧИНІНА Олександра Олександрівна

2-15-03

Загальний

2-06-26

Відділення відновної терапії

Завідуюча відділенням

СЕРГІЄВСЬКА Тетяна Олексіївна

2-28-33

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

НАДТОКА Валентина Вікторівна

2-26-09

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

НАДТОКА Валентина Вікторівна

2-26-35

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

СОБКО Наталія Анатоліївна

2-25-98

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідуюча відділенням

ХЕРОЇМ Лариса Петрівна

2-25-91

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

ІВАЩЕНКО Наталія Петрівна

2-14-22

Неврологічне відділення

Завідуючий відділенням

ДРОБЯЗКО Сергій Васильович

2-04-85

Офтальмологічне відділення

Завідуюча відділенням

БЛИЗНЮК Світлана Вікторівна

2-29-30

Патологоанатомічне відділення

Завідуючий відділенням

ДЯДЕЧКО Олег Тимофійович

2-22-21

Центральна стерилізаційна, котельня

2-07-97

ВЕПРИЦЬКА ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ

Гадяцький р-н, с. Веприк

Головний лікар

УЗНАДЗЄВ Володимир Олександрович т./ф.

5-93-27

Лікувальний корпус

5-93-27

Бухгалтерія

5-93-57

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Веприцька ДЛ з АЗПСМ

5-93-32

Лютенська ДЛ з АЗПСМ

5-36-40

Петрівсько-Роменська ДЛ з АЗПСМ

5-85-60

Сарівська ДЛ з АЗПСМ

5-95-60

Березоволуцька АЗПСМ

5-33-83

Великобудищанська АЗПСМ

5-61-38

Вельбівська АЗПСМ

5-71-17

Книшівська АЗПСМ

5-51-17

Краснознаменська АЗПСМ

5-41-17

Краснолуцька АЗПСМ

5-73-38

Мартинівська АЗПСМ

5-62-17

Рашівська АЗПСМ

5-23-38

Римарівська АЗПСМ

5-55-93

Розбишівська АЗПСМ

5-53-26

Соснівська АЗПСМ

5-27-38

ГЛОБИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05365)

39000, м. Глобине, Лікарняний тупік,1

E-mail: globinocrh@rambler.ru

Головний лікар

ТРИБРАТ Микола Федорович т./ф.

2-42-36

Секретар

2-49-01

Заступник головного лікаря з мережі

ПРОВОРОВСЬКА Людмила Миколаївна

2-51-54

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

ТУНІК Олена Валеріївна

2-56-55

Заступник головного лікаря з ЛТЕК

КОРНІЄНКО Ольга Євгенівна

2-46-56

Поліклініка

Завідуюча поліклінікою

ХАДЖИВ Олена Петрівна

2-41-45

Приймальне відділення

Завідуюча відділенням

ШЕЛУДЧЕНКО Наталія Олександрівна

2-43-61

Кардіологічне відділення

Завідуючий відділенням

ЯКОВЛЄВ Юрій Афанасійович

2-45-99

Терапевтичне відділення

Завідуючий відділенням

ЯКОВЛЄВ Юрій Афанасійович

2-47-34

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

ХАРЧЕНКО Дмитро Арсентійович

2-41-33

Неврологічне відділення

Завідуюча відділенням

КОРНІЄНКО Ольга Євгенівна

2-51-78

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

ЯКОВЛЄВА Ірина Василівна

2-41-40

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

ЯКОВЛЄВА Ірина Василівна

2-45-80

Дитяче соматичне відділення

Завідуюча відділенням

СІМОНОВА Алла Рафіївна

2-41-37

Дитяче боксоване відділення

Завідуюча відділенням

СІМОНОВА Алла Рафіївна

2-51-36

Реанімаційне відділення

Завідуючий відділенням

ОМЕЛЬЧЕНКО Станіслав Дмитрович

2-56-44

ЛОР-відділення

Завідуючий відділенням

ХАДЖИВ Віктор Михайлович

2-40-79

Клінічна лабораторія, завідуючий

КУЗЬМЕНКО Анатолій Іванович

2-49-35

Зубопротезна лабораторія, завідуючий

ЛІСОВІН Валентин Григорович

2-49-63

Дитяча консультація

Районний педіатр

СІМОНОВ Анатолій Матвійович

2-43-54

Жіноча консультація

Районний акушер-гінеколог

ЯКОВЛЄВА Ірина Василівна

2-51-33

Головна медична сестра

КУЗОВАТОВА Євдокія Дмитрівна

2-51-34

Інформаційно-аналітичний відділ

2-40-82

Головний бухгалтер

КРАВЦОВА Ольга Михайлівна

2-41-96

Відділ кадрів

2-40-01

Реєстратура

2-42-45

Магазин «Оптика»

2-49-63

Психоневрологічний кабінет

2-52-38

Наркологічний кабінет

2-52-38

Фтизіатричний кабінет

2-51-36

Дерматологічний кабінет

2-57-45

Ендокринологічний кабінет

2-49-35

Стоматологічний кабінет

2-51-53

ГРАДИЗЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

39071, Глобинський район, смт Градизьк, вул. Гвардійська,71

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний лікар

ЧЕРЕПАХА Владислав Станіславович

3-44-50

факс

3-41-53

Заступник головного лікаря з медичної частини

ВАСИЛЕНКО Людмила Леонідівна

3-43-12

Поліклініка, завідуючий

НУЖНЕНКО Микола Миколайович

3-42-83

Головна медична сестра

3-42-00

Реєстратура

3-44-30

Бухгалтерія

3-41-53

Приймальне відділення

Завідуюча відділенням

ВАСИЛЕНКО Людмила Леонідівна

3-43-22

Хірургічне, травматологічне відділення

Завідуючий відділеннями

ЗАЛЮБОВСЬКИЙ Костянтин Олександрович

3-42-73

Терапевтичне, дитяче, неврологічне відділення

Завідуюча відділеннями

ВАСИЛЕНКО Людмила Леонідівна

3-43-12

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

ХОЛОДЮК Наталія Семенівна

3-45-32

Туберкульозне відділення

Завідуючий відділенням

ЧУБ Анатолій Архипович

3-41-93

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

БЕЗВЕРХА Надія Андріївна

3-46-68

Відділення швидкої медичної допомоги

Завідуюча відділенням

ХАВРОНЮК Валентина Юріївна

3-41-03

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

БЕЗВЕРХА Надія Андріївна

3-42-91

Дитяча консультація

3-43-57

Жіноча консультація

3-41-98

Клінічна лабораторія

3-43-89

Хірургічний кабінет

3-45-45

Дерматологічний кабінет

3-47-55

Дерматовенерологічний кабінет

3-42-00

ВЕЛИКОКРИНКІВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

39032, Глобинський район, с. Великі Кринки,

вул. Б.Хмельницького, 38

Головний лікар

ВЕРТЕБНА Надія Іванівна

3-51-04

Відділення швидкої медичної допомоги

Завідуюча відділенням

РОКИТНА Сніжана Сергіївна

3-51-03

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

БЕЗУГЛА Ольга Олександрівна

3-51-65

Дитяча консультація

3-52-05

Реєстратура

3-53-03

Бухгалтерія

3-52-04

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Броварківська АЗПСМ

3-92-38

Бугаївська АЗПСМ

3-74-88

Пронозвівська АЗПСМ

3-90-79

Святилівська АЗПСМ

3-77-95

Манжеліївська АЗПСМ

3-63-38

Федорівська АЗПСМ

3-61-38

Горбівська АЗПСМ

3-21-26

Погребівська АЗПСМ

3-27-25

Пустовійтівська АЗПСМ

3-11-62

Зубанівська лікарська амбулаторія

3-97-64

Опришківська лікарська амбулаторія

3-25-29

ГРЕБІНКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05359)

37400, м. Гребінка, вул. Жовтнева, 38

E-mail: hospital_grebenka@ukr.net

Головний лікар

КРИВОШЕЯ Віктор Іванович т./ф.

9-12-52

Заступник головного лікаря

з медичного обслуговування населення

КАРПЕЦЬ Сергій Григорович

9-11-14

Заступник головного лікаря з медичної частини

ОРОС Катерина Іванівна

9-10-58

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

ШИМКА Микола Федорович

9-18-98

Заступник головного лікаря з економічних питань

САРАТОВА Ганна Миколаївна

9-16-58

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

СКОРОХОД Людмила Михайлівна

9-18-80

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

ОВЧІННІКОВА Наталія Валеріївна

9-11-93

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

СТЕЦЕНКО Валентина Іванівна

9-11-51

Неврологічне відділення

Завідуюча відділенням

МАЛЮХ Ганна Дмитрівна

9-18-48

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

ЗЛЕНКО Григорій Єгорович

9-14-02

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

СТАРОКОЖКО Оксана Іванівна

9-11-46

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

ЯЦУН Надія Олексіївна

9-14-91

Головна медична сестра

НОСЕНКО Любов Миколаївна

9-16-58

Інспектор з кадрів

СОЛОДКО Надія Василівна

9-11-24

Головний бухгалтер

МАСЛЯНИК Ірина Анатоліївна т./ф.

9-15-25

Бухгалтерія

9-15-15

Інженер

9-16-58

Інформаційно-аналітичний відділ

ТЕРЕЩЕНКО Альона Олегівна

9-11-24

Пункт невідкладної медичної допомоги

9-19-39

Поліклінічне відділення

В.о. завідуючого відділенням

ШИМКА Микола Федорович

Реєстратура поліклінічного відділення

9-18-98

9-12-15

Психіатричний кабінет

9-15-33

Наркологічний кабінет

9-15-33

Кабінет функціональної діагностики

9-12-25

Дерматовенерологічний кабінет

9-13-75

Зубопротезна лабораторія

9-19-89

Клінічна лабораторія

9-19-89

Жіноча консультація

9-13-75

Дитяча консультація

9-11-43

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Короваївська АЗПСМ

9-33-46

Овсюківська АЗПСМ

9-37-57

Сербинівська лікарська амбулаторія

9-62-36

Майорщинська лікарська амбулаторія

9-35-10

ДИКАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05351)

38500, смт Диканька, вул. Енгельса, 42

E-mail: dik-crl@yandex.ru

Головний лікар

ГІРНЯК Євген Ярославович

9-11-82

Секретар т./ф.

9-11-48

Заступник головного лікаря з обслуговування сільського населення

ХОМЕНКО Олексій Миколайович

9-74-04

Заступник головного лікаря з планово-економічних питань

БЄЛЯКОВА Олена Олексіївна

9-71-13

Поліклінічне відділення

Завідуюча відділенням

НАЗАРЕНКО Олександра Василівна

9-10-69

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

БІЧУК Олександр Мусійович

9-14-79

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

ГОРДІВСЬКА Світлана Григорівна

9-14-79

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

ГІРНЯК Ольга Родіонівна

9-13-01

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

ВАСИЛЬЧЕНКО Лариса Василівна

9-17-79

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

ГОРДІВСЬКА Світлана Григорівна

9-12-03

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

ПОНОМАРЕНКО Людмила Василівна

9-13-90

Відділення швидкої медичної допомоги, загальний

9-25-78

Головна медична сестра

ФРОЛОВА Олександра Овер'янівна

9-17-57

Реєстратура

9-10-69

Інформаційно-аналітичний відділ

9-74-04

Економічний відділ

9-71-13

Головний бухгалтер

ДИКАНЬ Валентина Петрівна

9-12-90

Відділ кадрів

ВОРОНА Світлана Володимирівна

9-11-37

Дитяча консультація, районний педіатр

ВАСИЛЬЧЕНКО Лариса Василівна

9-13-50

Клінічна лабораторія, завідуюча

ТОЙСТЕР Світлана Миколаївна

9-11-37

Організаційно-методичний відділ

9-74-04

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Балясненська АЗПСМ

9-22-38

Великобудищанська АЗПСМ

9-62-17

Водянобалківська АЗПСМ

9-44-17

Великорудківська АЗПСМ

9-53-17

Стасівська АЗПСМ

9-37-73

Орданівська АЗПСМ

9-47-38

ЗІНЬКІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05353)

38100, м. Зіньків, вул. Червоноармійська, 21

E-mail: zenkovcrl@ukr.net

Головний лікар

ДІХТЯР Олексій Петрович

3-13-56

Секретар т./ф.

3-13-56

Заступник головного лікаря з мережі

РИСЬ Андрій Андрійович

3-18-94

Заступник головного лікаря з лікувальної частини

ВОДОЛАГА Віра Антонівна

3-14-86

Заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи

ПИЛИПЕНКО Валерій Васильович

3-18-02

Заступник головного лікаря з економічних питань

ЄРМОЛЕНКО Галина Василівна

3-10-84

Приймальне відділення

Загальний

3-14-39

Неврологічне відділення

Завідуюча відділенням

ЯКІНА Зіна Андріївна

3-12-68

Хірургічно-травматологічне відділення

Завідуючий відділенням

СТУПИЦЬКИЙ Андрій Володимирович

3-21-40

3-14-75

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

УШАКОВА Ольга Андріївна

3-23-73

3-11-73

Денний стаціонар

Завідуючий стаціонаром

КУЛІБАБА Олексій Георгійович

3-17-04

Пологово-гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

МУРАТ Тамара Вікторівна

3-17-75

ЛОР-відділення

Завідуючий відділенням

ПОПОВИЧ Анатолій Іванович

3-12-02

Стоматологічне відділення

Завідуюча відділенням

ТЕСЛЯ Наталія Павлівна

3-26-96

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

ВОЛЬВАЧ Тамара Вікторівна

3-24-48

Патологоанатомічне відділення

Загальний

3-31-53

Поліклінічне відділення

ПИЛИПЕНКО Валерій Васильович

3-18-02

Відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги

Загальний

103

Палата інтенсивної терапії

3-14-75

Дитяча консультація

Районний педіатр

ХОРОЛЬСЬКА Ольга Григорівна

3-17-52

Головний бухгалтер

НЕРОЗЯ Галина Федорівна

2-43-26

Реєстратура

3-13-32

Клінічна лабораторія

3-33-94

Фтизіатричний кабінет

3-18-49

Кабінет ЕКГ

3-11-01

Кабінет ЛКК

3-26-45

Бактеріологічна лабораторія

3-18-49

Відділ кадрів

3-22-08

Статистичний кабінет

3-14-85

Диспетчер

3-26-45

ОПІШНЯНСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

38164, Зіньківський район, смт Опішня, вул. Нова, 54

Головний лікар

ДРИГОЗА Олена Іванівна

4-21-97

Секретар

4-22-04

Головний бухгалтер т./ф.

4-22-01

Поліклініка, завідуюча

СТАНІСЛАВЧУК Алла Василівна

4-22-07

Реєстратура

4-21-95

Інфекційне відділення

4-22-79

Хірургічне відділення

4-21-96

Терапевтичне відділення

4-22-05

Дитяча консультація

4-22-03

Кабінет ЛКК

4-22-07

Пункт швидкої медичної допомоги

4-23-03

ОПІШНЯНСЬКА ОБЛАСНА ТУБЕРКУЛЬОЗНА ЛІКАРНЯ

38164, Зіньківський район, смт Опішня, вул. Леніна, 57

Головний лікар

УГРАНОВСЬКА Лариса Антонівна

4-21-85

Секретар т./ф.

4-21-85

І фтизіатричне відділення

4-26-59

ІІ фтизіатричне відділення

4-28-11

ІІІ фтизіатричне відділення

4-28-08

Лабораторія

4-28-09

Бухгалтерія

4-21-84

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

В.Павлівська АЗПСМ

9-30-05

Л.Будищанська АЗПСМ

9-95-16

Тарасівська АЗПСМ

9-76-20

Дейкалівська АЗПСМ

9-35-19

Бірківська АЗПСМ

9-61-59

Пишненківська АЗПСМ

9-84-38

Ставківська АЗПСМ

9-85-17

Шилівська лікарська амбулаторія

9-33-38

Покрівська медична амбулаторія

9-31-25

Батьківська медична амбулаторія

9-83-93

КАРЛІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05346)

39500, м. Карлівка, вул. Радевича, 2

E-mail: kЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний лікар

ПОЛТАВСЬКИЙ Микола Іванович

2-20-45

Секретар т./ф.

2-14-85

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

 

СІРЕНКО Олександр Леонідович

2-34-66

Заступник головного лікаря з медичної частини

ХОЗІНА Людмила Валентинівна

2-21-82

Заступник головного лікаря з ЛТЕ

НАКОНЕЧНА Тетяна Іванівна

2-14-95

Заступник головного лікаря з економічних питань

ЛІНСЬКА Наталія Василівна

2-14-85

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

КРИВОРУЧКО Людмила Вікторівна

2-23-44

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

КОЛОМІЄЦЬ Валерій Юрійович

2-23-40

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

КРАВЧЕНКО Наталія Володимирівна

2-25-36

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

ЛИТВИН Людмила Петрівна

2-12-50

Гінекологічне відділення

2-36-08

Неврологічне відділення

Завідуючий відділенням

ГРИНЬКО Віталій Іванович

2-23-43

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

ЛАВРИК Лідія Леонідівна

2-23-41

Отоларингологічне відділення

Завідуючий відділенням

ПІНЧУК Юрій Миколайович

2-17-30

Блок реанімації та інтенсивної терапії

Завідуючий блоком

МЯСОЇД Микола Андрійович

2-23-31

Головна медична сестра

СИМОНЕНКО Світлана Василівна

2-34-73

Поліклінічне відділення

Завідуюча відділенням

КОВАЛЬЧУК Світлана Іванівна

2-18-56

Реєстратура

2-22-68

Фізіотерапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

МЕЛАЩЕНКО Людмила Іванівна

2-36-94

Стоматологічне відділення

Завідуючий відділенням

ФЕДІН Ігор Арсентійович

2-33-01

Лабораторія, завідуюча

ЦАПОВА Тетяна Василівна

2-17-55

Районний педіатр

СТАСЮК Алла Іванівна

2-36-33

Рентгенологічне відділення

Завідуюча відділенням

АБДРАХМАНОВА Валентина Іванівна

2-12-07

Головний бухгалтер

ПОСТУПНА Галина Петрівна

2-26-75

Інформаційно-аналітичний відділ

МИРОШНИЧЕНКО Людмила Іванівна

2-22-60

Відділ кадрів

СОЗОНОВА Світлана Іванівна

2-22-60

Амбулаторії сімейної медицини,

лікарські амбулаторії

Білухівська АЗПСМ

9-63-17

Федорівська АЗПСМ

9-61-17

Лип’янська АЗПСМ

9-65-17

Попівська АЗПСМ

9-43-14

Максимівська АЗПСМ

9-67-33

Климівська АЗПСМ

9-75-89

Верхньоланнівська лікарська амбулаторія

9-73-97

Ланнівська дільнична лікарня

Амбулаторія

9-93-38

Стаціонар

9-97-31

Халтуринська дільнична лікарня

9-46-17

Варварівська дільнична лікарня

9-31-47

КОБЕЛЯЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05343)

39200, м. Кобеляки, вул. Шевченка, 78/109

E-mail: kobcrb@mail.ru

Головний лікар

СУПРУНЕНКО Іван Іванович

3-11-68

Секретар т./ф.

3-11-68

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

КОЛОМІЄЦЬ Любов Афанасіївна

3-13-79

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

ГЛОВА Людмила Іванівна

3-15-93

Головна медична сестра

ФІЛОНЕНКО Лідія Василівна

3-28-00

Поліклінічне відділення

Завідуючий відділенням

КОРОБЕЙНИК Валерій Семенович

3-17-85

Приймальне відділення

Завідуючий відділенням

ГОЛИК Віктор Миколайович

3-17-74

Хірургічне відділення

Завідуюча відділенням

СЕРБІНА Світлана Георгіївна

3-12-62

3-24-99

Травматологічне відділення

Завідуючий відділенням

ГОРБЕНКО Олександр Григорович

3-17-97

Неврологічне відділення

Завідуюча відділенням

ЗІНЧЕНКО Руслана Валеріївна

3-17-92

Терапевтичне відділення

Завідуюча відділенням

ПІВЕНЬ Любов Павлівна

3-12-78

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

ЯРМОЛА Ольга Іванівна

3-17-96

Пологове відділення

Завідуюча відділенням

ЯРМОЛА Ольга Іванівна

3-14-68

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

ЕЛБЕГІЄВА Тетяна Григорівна

3-10-32

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

СУПРУНЕНКО Віра Миколаївна

3-15-91

Реанімаційне відділення

Загальний

3-17-81

Головний бухгалтер

ЖОРНЯК Тетяна Іванівна

3-16-01

Реєстратура

3-13-03

Відділ кадрів - КЛИМЕНКО Віра Іванівна

3-27-41

Інформаційно-аналітичний відділ

ОНОКІЄНКО Наталія Борисівна

3-16-05

БІЛИЦЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

39221, Кобеляцький р-н, смт Білики, вул. Миру, 6

Головний лікар

КАЗИРОД Володимир Олексійович

9-43-26

Терапевтичне відділення, завідуючий

РИБАЛКО Юрій Миколайович

9-43-26

СВІТЛОГІРСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

39262, Кобеляцький район, с. Світлогірське, вул. Пирогова, 25

Головний лікар

ОХРІМЕНКО Наталія Вікторівна

9-93-62

Терапевтичне відділення, завідуюча

ПЕТРЕНКО Ірина Миколаївна

9-93-62

Фтизіатричне відділення

ІЛЛЯШЕНКО Ірина Володимирівна

9-93-66

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Бутенківська АЗПСМ

9-34-83

Радянська АЗПСМ

9-77-15

Шенгурівська АЗПСМ

9-25-38

Іванівська дільнична лікарня

9-81-38

Озерська дільнична лікарня

9-61-38

Дашківська дільнична лікарня

9-58-38

Чорбівська лікарська амбулаторія

9-57-26

Орлицька лікарська амбулаторія

9-76-27

КОЗЕЛЬЩИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05342)

39100, смт Козельщина, вул. Радянська, 81/10

E-mail: koz_crl8@mail.ru;

tonus@kremen.ukrtel.net

Головний лікар

БЕРЕГОВИЙ Леонід Олексійович т./ф.

3-11-30

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

РАДЧЕНКО Іван Олексійович

3-12-53

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

КОЛЄСНІКОВ Сергій Іванович

3-13-96

Заступник головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи

ОНУФРІЄНКО Валентина Олександрівна

3-17-48

Заступник головного лікаря з економічних питань

ШЕМШУР Галина Омелянівна

3-17-49

Головна медична сестра

ГВОЗДЕНКО Любов Анатоліївна

3-14-51

Бухгалтерія

3-17-35

Реєстратура

3-14-33

Жіноча консультація

3-13-96

Клініко-діагностична лабораторія

3-13-96

Рентгенологічний кабінет

3-11-44

Інформаційно-аналітичний кабінет

3-17-49

Інженер з охорони праці

3-23-01

Терапевтичне відділення

Завідуючий відділенням

ОЛЕФІР Володимир Миколайович

3-17-58

Хірургічно-гінекологічне відділення

Завідуючий відділенням

ХОМЕНКО Андрій Вікторович

3-18-36

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

БАНДУРА Надія Дмитрівна

3-14-03

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

АНДРЕЙКО Надія Володимирівна

3-12-39

Палата інтенсивної терапії і реанімації, завідуюча

ОВДІЄНКО Надія Тимофіївна

3-11-36

Відділення швидкої медичної допомоги

Загальний

3-14-01

НОВОГАЛЕЩИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

39140, смт Нова Галещина, вул. Червоноармійська, 4

Головний лікар

ОХРІМЕНКО Раїса Петрівна

9-73-80

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Козельщанська АЗПСМ

3-23-66

Лутовинівська АЗПСМ

9-54-17

Верхньомануйлівська АЗПСМ

9-31-68

Говтвянська АЗПСМ

9-91-17

Бреусівська дільнична лікарня

9-82-38

Хорішківська дільнична лікарня

9-61-38

КОТЕЛЕВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05350)

38600, смт Котельва, вул. Жовтнева, 283

E-mail: kotelva@list.ru

Головний лікар

МІЩЕНКО Віктор Васильович

2-12-35

Секретар т./ф.

2-12-35

Заступник головного лікаря з медичного

обслуговування населення

ФАТКУЛІНА Світлана Іванівна

2-19-54

Заступник головного лікаря з медичної частини

ГРОНСЬКИЙ Федір Андрійович

2-19-54

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

ТИТАРЕНКО Володимир Миколайович

2-14-03

Заступник головного лікаря з економічних питань

ОХРІМЕНКО Тетяна Михайлівна

2-20-37

Терапевтичне відділення

Завідуючий відділенням

ЛЕСЬКО Валентин Ростиславович

2-22-52

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

СТАРОКОЖКО Михайло Єгорович

2-14-70

Гінекологічне відділення

Завідуюча відділенням

СТАРОКОЖКО Ольга Миколаївна

2-14-70

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

МІЩЕНКО Анна Вікторівна

2-11-50

Дитяче відділення

Завідуюча відділенням

СМОЛІЙ Тамара Петрівна

2-17-10

Пологове відділення

СТАРОКОЖКО Ольга Миколаївна

2-13-50

Педіатричне відділення

Завідуючий відділенням

КУХАРЕВ Олександр Миколайович

2-10-71

Дитяча консультація

Районний педіатр

КУХАРЕВ Олександр Миколайович

2-13-90

Жіноча консультація

Районний акушер-гінеколог

СТАРОКОЖКО Ольга Миколаївна

2-13-69

Інформаційно-аналітичний відділ

2-15-39

Головний бухгалтер

ЗАПОРОЖЧЕНКО Галина Василівна

2-19-33

Поліклінічне відділення

Завідуючий відділенням

ТИТАРЕНКО Володимир Миколайович

2-14-03

Старша медична сестра поліклініки

КОСТЮКОВА Тетяна Володимирівна

2-14-03

Реєстратура

2-11-41

Відділення швидкої невідкладної допомоги

Загальний

2-13-90

Кабінет функціональної діагностики

2-18-02

Кабінет психіатра

2-15-03

Кабінет нарколога

2-15-03

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Деревківська АЗПСМ

9-35-17

Милорадівська АЗПСМ

9-43-38

Більська дільнична лікарня

9-45-38

Великорублівська дільнична лікарня

9-42-38

КРЕМЕНЧУЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05366)

39627, м. Кременчук, просп. Полтавський, 40

E-mail: kЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головний лікар

ПЕТРАЩУК Онисій Васильович т./ф.

72-45-60

Секретар

72-45-64

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

ОЛЕКСІЄНКО Василь Павлович

72-45-47

Заступник головного лікаря з медичної частини

ІГНАТЧУК Марія Володимирівна

72-45-46

Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності

ЄРЕМЕНКО Віктор Анатолійович

72-45-55

Заступник головного лікаря з економічних питань

ПАНАСЕНКО Алла Пилипівна

72-45-75

Головний бухгалтер

ПОЯСОК Майя Семенівна

72-45-68

Старший інспектор відділу кадрів

ЛИСАК Надія Андріївна

72-45-53

Поліклініка, завідуючий

ПЕТРАЩУК Дмитро Онисійович

72-45-50

Старша медична сестра поліклініки

72-45-49

Відділення швидкої медичної допомоги

Загальний

72-45-03

72-45-63

Приймальне відділення

Загальний

72-45-52

Гастроендокринологічне відділення

Завідуючий відділенням

ЛЯХ Сергій Леонідович

72-45-70

Кардіологічне відділення

Завідуючий відділенням

ЛЕВЧУК Геннадій Григорович

72-45-51

Неврологічне відділення

Завідуючий відділенням

КУЗЬМЕНКО Павло Григорович

72-45-61

Терапевтичне відділення

Завідуючий відділенням

ПОТЄЄВ Олег Васильович

72-45-58

Опікове відділення

Завідуючий відділенням

ГОЛЬБЕРТ Захар Олексійович

72-45-57

Травматологічне відділення

Завідуючий відділенням

РЕВА Сергій Петрович

72-45-67

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

КУЛІКОВ Валерій Сергійович

72-45-56

Відділення анестезіології

з ліжками для інтенсивної терапії

Завідуючий відділенням

ГАЛАГАН Сергій Миколайович

72-45-65

Жіноча консультація

Районний акушер-гінеколог

БЕРКАЛО Ірина Вадимівна

72-45-71

Дитяча консультація

Районний педіатр

КРАСІЛЬНІКОВА Жанна Віталіївна

72-45-62

Лабораторія

72-45-53

Реєстратура

72-45-54

Котельня

72-45-72

Склад

72-45-48

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Білецьківська АЗПСМ

73-41-29

Бондарівська АЗПСМ

73-63-17

Кам’янопотоківська АЗПСМ

73-02-09

Кривушівська АЗПСМ

3-50-15

Недогарківська АЗПСМ

78-15-17

Омельницька АЗПСМ

73-88-20

Потоківська АЗПСМ

78-11-10

Пришибська АЗПСМ

73-37-10

Садківська АЗПСМ

73-12-14

73-12-00

Салівська АЗПСМ

73-33-53

Червонознам’янська АЗПСМ

73-27-23

Максимівська лікарська амбулаторія

73-74-17

Піщанська лікарська амбулаторія

72-72-80

72-72-82

ЛОХВИЦЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

(код 05356)

37200, м. Лохвиця, вул. 60-річчя Жовтня, 4

E-mail: lohv_crl@ukrpost.ua

Головний лікар

БУРЛЕЙ Віктор Васильович

3-12-60

Секретар т./ф.

3-18-98

Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення

ТРОЦ Людмила Павлівна

3-22-34

Заступник головного лікаря з медичної частини

КАРАСЬ Ганна Григорівна

3-22-34

Пологове відділення

Завідуючий відділенням

МАТЮШЕНКО Ігор Іванович

3-11-95

Урологічне відділення

Завідуючий відділенням

РЯБІЧЕНКО Сергій Васильович

3-12-79

Відділення інтенсивної терапії

Завідуючий відділенням

ХОЦЬ В’ячеслав Іванович

3-19-94

Хірургічне відділення

Завідуючий відділенням

ПРИСЯЖНИЙ Анатолій Павлович

3-18-91

3-11-03

Отоларингологічне відділення

Завідуючий відділенням

КРАВЧУК Віталій Віталійович

3-19-94

Неврологічне відділення

Завідуючий відділенням

МАЛИШ Іван Іванович

3-15-81

Терапевтичне відділення

Загальний

3-15-95

Дитяча консультація

Районний педіатр

ОХОНЧЕНКО Володимир Павлович

3-14-09

3-14-92

Дитяче відділення

Завідуючий відділенням

ФОМІН Сергій Федорович

3-11-38

Інфекційне відділення

Завідуюча відділенням

МАТЮШЕНКО Алла Вікторівна

3-10-46

Поліклінічне відділення

Завідуюча відділенням

БІЛИК Ніна Сергіївна

3-18-46

Реєстратура

3-12-76

Клінічна лабораторія

3-17-50

ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ

37240, м. Червонозаводське, вул. Садова, 2

Головний лікар

ЛИСЕНКО Микола Іванович

3-50-36

Стаціонар

3-56-75

Реєстратура

3-56-81

Водолікарня

3-54-95

Відділення швидкої медичної допомоги

3-56-73

Завідуюча поліклінікою

МАКСІМОВА Олена Миколаївна

3-59-01

СЕНЧАНСЬКА НОМЕРНА ЛІКАРНЯ

37254, Лохвицький район, с. Сенча

Головний лікар

САРГОШ Дмитро Михайлович

9-91-66

Поліклініка

9-91-34

Бухгалтерія

9-91-44

Лабораторія

9-91-41

Відділення швидкої медичної допомоги

9-95-03

Амбулаторії сімейної медицини, лікарські амбулаторії

Їсківська АЗПСМ

9-45-69

Токарівська АЗПСМ

3-62-41

Яхницька АЗПСМ

9-66-18

Бодаквінська дільнична лікарня з АЗПСМ

9-23-46

Гамаліївська дільнична лікарня з АЗПСМ

3-62-00

Пісківська дільнична лікарня з АЗПСМ

9-75-09

Вирішальненська дільнична лікарня

9-35-86

Луківська дільнична лікарня

9-51-50

Луценківська лікарська амбулаторія

9-27-36

Гирявоїсківська лікарська амбулаторія

9-31-82

Корсунівська лікарська амбулаторія

9-65-45

Безсальська лікарська амбулаторія

9-21-46

 

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.