Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

COVID-19! Допомога продовжується!

В скрутний для населення час Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати власникам картки ЛК при лікуванні в стаціонарі та амбулаторно.

У відповідності до Положень організацією проводиться оплата за лікарські вироби та засоби медичного призначення, які замовляє лікувальний заклад для лікування при усіх гострих, невідкладних станах та загостренні хронічних хвороб власника картки ЛК.

Новим викликом для лікарень, лікарів та населення стала пандемія. Не стоїть осторонь і БО «Лікарняна каса Полтавщини». Усі власники картки ЛК при поступленні в стаціонар пред’являють картку, або вказують її номер медичним працівникам. Держава зараз усім «ковідним» лікарням суттєво допомагає, і частина ліків згідно Національного переліку лікарських засобів вже є в лікувальних закладах. Препарати, які відсутні в наявності, але потрібні пацієнту та є в Фармацевтичному формулярі ЛК – можуть замовлятися медичними працівниками в аптечних закладах. За них сплачує Лікарняна каса.

У випадку амбулаторного лікування ускладнення від вірусу – пневмонії – сімейний лікар може виписувати власникам картки безкоштовні для пацієнта рецепти у відповідності до Фармацевтичного формуляру ЛК. ЛК за них сплачує аптекам.

Якщо лікар з певних причин не може виписати рецепт (на даний час багато сімейних лікарів консультують пацієнтів по телефону), то в такому випадку пацієнт придбаває ліки за власні кошти, зберігає чеки з аптеки. Після курсу лікування пацієнт бере в сімейного лікаря виписний епікриз з амбулаторної карти про проходження амбулаторного лікування, де повинно бути вказано рентген заключення: пневмонія та призначене лікування.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» компенсує затрачені кошти на амбулаторне лікування пневмонії у відповідності до Фармацевтичного формуляру ЛК та протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)» (Наказ МОЗУ від 02 квітня 2020 року № 762).

Усі питання за телефонами: 0532637456, 0981637456, 0503637456.

 

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"