Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

26.06.2020 Допомога продовжується! Комунальне підприємство «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради»

Дуже багато розмов про реформування медицини та проблеми з лікарнями, які надають психіатричну допомогу.
Щоденно статті про недофінансування, не підготовленість, «не знали», «не чекали» та інше.
На даний час необхідно усім власникам лікарень швидкими темпами прорахувати усі варіанти оптимізації закладу, проаналізувати доцільність та обґрунтованість ліжкового фонду, оптимізувати затрати на опалення та модернізувати максимально усі процеси, зменшивши витрати.
Обласним радам потрібно допомогти своїм закладам в дооснащенні медичниим обладнанням та в ремонтах відділень (поки тепло).
 
Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" усім лікувальним закладам, з якими співпрацює, щорічно надає благодійну допомогу обладнанням, яке необхідне для обстеження та надання медичної послуги.
Сьогодні Лікарняна каса передала благодійну допомогу Комунальному підприємству «Обласний заклад з надання психіатричної допомоги Полтавської обласної ради» у вигляді Електрокардіографу ЮКАРД100 з пристрієм прийому-передачі даних, який буде працювати у відділені функціональної діагностики.
Понад 157 працівників закладу є власниками картки БО «Лікарняна каса Полтавщини».
Вони можуть отримувати допомогу за рахунок організації в 84 лікувальних закладах Полтавської області та за її межами.
 
Щиро дякуємо усім медичним працівникам за Вашу роботу!
 
Витримки та міцного здоров'я Вам!
 
Гуртуємося та допомагаємо!

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"