Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Інформація від БО «Лікарняна каса Полтавщини»!

Щоденно виникають питання:
- Де інформація від страхових компаній про страхування медичних працівників та їх захист на період пандемії?
- На скільки лікарні забезпечені лікарськими засобами, медичними виробами, необхідними для здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), лікування її ускладнень?
- Де людям шукати ліки у випадку ускладнення захворювання та госпіталізації?

ПРОШУ УСІ ЛІКАРНЯНІ КАСИ УКРАЇНИ, ПО МОЖЛИВОСТІ, ПІДТРИМАТИ!
Нас понад 200 організацій - у нас понад 1 млн. членів організацій.

Але зараз допомога може бути потрібна більшій кількості Українців. Настає час, коли організації, які стоять на захисті населення, повинні на повну сили використати свої ресурси та максимально допомогти лікувальним закладам країни.

Пропонуємо нашу допомогу :
1. БО «Лікарняна каса Полтавщини», у відповідності до умов організації, буде сплачувати за лікарські засоби та вироби медичного призначення для їх введення, які замовлятимуть лікарні для надання допомоги власникам картки ЛК при наданні стаціонарної допомоги ускладнень коронавірусної хвороби.
2. Лікувальним закладам - колективним членам ЛК, донести інформацію усім працівникам, які будуть стояти на захисті нашого здоров’я в перших рядах, які не мають картки ЛК, або вона була заблокована - про можливість отримати картку ЛК (чи розблокувати існуючу) при відрахуванні із заробітної плати першого внеску 150 грн., а потім щомісячні відрахування – з дня поступлення коштів на рахунок ЛК.
3. Керівникам підприємств та організацій, які є колективними членами ЛК пропонуємо донести інформацію до своїх працівників, які ще не мають посвідчення ЛК :
- з 24.03.2020 є можливість отримати картку ЛК (чи розблокувати існуючу) - при відрахуванні із заробітної плати першого внеску 150 грн., а потім щомісячні відрахування – з дня поступлення коштів на рахунок ЛК.
4. Іншим керівникам підприємств та резидент організацій Полтавської області, які бажають захистити своїх працівників та стати колективними членами організації - умови колективного вступу можемо обговорити за телефонами: 0253-36-74-56, 0501637456, 0981637456.

Увага! При індивідуальному вступі – перша допомога надається через 61 день!

Ми 17 років працюємо для Вас!

Гуртуємося та захищаємо один одного!

Потурбуйтеся про своє здоров’я завчасно!

http://www.poltavalk.com.ua

 

 

Поиск

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"