Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

2020 - Допомога в трансформацію медичної галузі для надання якісної медичної послуги жителям Полтавської області продовжується! КП „Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради

11.02.2020

Ми з Вами знаємо по життю, що ветерани війни - совість народу, приклад для нових поколінь служіння Батьківщині.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» співпрацює понад 16 років з КП „Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради”. Працівники підприємства є колективним членом ЛК.

В закладі постійно лікується значна кількість учасників АТО, переважна більшість яких є інвалідами, яким вкрай потрібна наша з Вами підтримка. Складна ситуація в нашій країні негативно впливає на фізичний та моральний стан ветеранів, призводить до загострення наявних у них захворювань. Тому підтримка цих заслужених людей в теперішній час вкрай необхідна.

Починаємо рік з приємної новини.
Для покращення обстеження та вчасного виявлення хвороб у пільгових категорій: інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників АТО, ЧАЕС, дітей війни, членів сімей загиблих, які лікуються в госпіталі, Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» надала благодійну допомогу у вигляді аналізатора напівавтоматичного BioChem SA зі стартовим та додатковим набором реактивів.

Дякуємо усім УЧАСНИКАМ бойових дій, АТО, ліквідаторам ЧАЕС за врятовані життя УКРАЇНЦІВ!
Допомога лікарням продовжується!

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"