Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

29.11.2019 Допомога Комунальному некомерційному підприємству Котелевська центральна районна лікарня Котелевської районної ради.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» плідно співпрацює з лікувальними закладами Полтавської області по наданню допомоги жителям регіонів.

Найбільша кількість власників картки «Лікарняної каси Полтавщини» серед районів Полтавської області  - в Котелевському районі – понад 5% від населення.

За 2018 рік лікарня надала допомогу в 315 випадках звернень власників картки ЛК на загальну суму понад 196 тисяч грн. Також 93 випадки допомоги жителям Котелевського району було надано в інших лікарнях Полтавської області на суму понад 64 тисячі грн.

За 14 років співпраці лікарня отримала допомогу у вигляді оплати за медикаменти на загальну суму понад 2 млн. 53 тис. грн. Також для покращення обслуговування жителів району благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» надавалась благодійна допомога у вигляді медичного обладнання на загальну суму понад 781 тис. грн.

Сьогодні Віктор Васильович Міщенко отримав для лікарні Дефібрилятор «ДКИ-Н-10М» з додатковими функціями, що надасть можливість покращити забезпечення пацієнтів медичними послугами.

Під час спілкування було обговорено механізм «оплати за випадок», що буде запроваджено з 1 квітня 2020 року, перспективи розвитку лікарні та можливі напрямки спеціалізації в майбутньому.

Щиро дякуємо колективу Котелевської центральної районної лікарні за їх плідну роботу та бажаємо лікарні розвиватися та надалі допомагати жителям району!

Виконавчий директор ЛК Віталій Шевченко.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"