Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

БО "Лікарняна каса Полтавщини" - перезавантаження!

Відбувся переїзд благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" в нове приміщення.

Організація знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Ціолковського, будинок 33.

Контактні телефони: 050-363-74-56, 098-163-74-56, (0532)-63-74-56.

Дякуємо всім власникам картки ЛК та медичним працівникам за підтримку та розуміння.

Організація працює в штатному режимі: з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 17-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00, субота та неділя - вихідні дні.

Щомісячний благодійний внесок до організації на 2019 рік залишається без змін - 50 грн. 

Організація продовжує забезпечувати допомогу лікарням та власникам картки ЛК при гострих, невідкладних станах і загостренні хронічних хвороб.

Організація проводить співоплату за лікарські засоби та вироби медичного призначення для їх введення, які необхідні для надання медичної послуги власнику картки ЛК у відповідності до протоколів лікування, фармацевтичного формуляру та відсутні в лікарні за бюджетні кошти.

З 2020 року, коли буде повністю запроваджено медичну реформу на вторинному, третинному рівні та озвучено гарантований медичний пакет за кошти НСЗУ, у жителів України буде вибір - при лікуванні проводити співоплату за ліки, які не входять в пакет, за власні кошти, або придбавати поліс добровільного медичного страхування, або отримувати допомогу від громадських чи благодійних організацій взаємодопомоги - лікарняних кас.

У лікарняних кас багато переваг перед страховими компаніями:

  1. Внески до лікарняних кас в кілька разів менші за вартість полісу медичного страхування.
  2. За механізмом лікарняних кас - "кошти йдуть за пацієнтом" - допомога лікарням проводиться авансовано та не має значення, в яку лікарню області потрапила людина. Заклади охорони здоров'я мають можливість замовити необхідні для кожного відділення групи медикаментів та очікувати поступлення власників картки ЛК. Власникам картки ЛК не потрібно купляти ліки за власні кошти - їх забезпечує лікарня, а сплачує за них лікарняна каса.

При добровільному медичному страхуванні - пацієнт самостійно купляє ліки, а потім страхова компанія проводить йому компенсацію. Це не зовсім зручно, особливо, коли відсутня велика сума грошей на ліки, нічний час та й стан не завжди дозволяє самостійно шукати аптеку.

  1. Страхові компанії – прибуткові організації, мета яких прибуток. Лікарняні каси – неприбуткові організації, мета яких допомога лікарням та пацієнтам. На утримання лікарняні каси можуть використовувати, у відповідності до законів України, до 20% поступлень. Страхові компанії на своє утримання використовують значно більше від 20% поступлень.
  2. Страхові компанії заключають договори в основному з працездатним населенням до 65 років. Лікарняні каси допомагають людям любого віку, особливо людям старшого віку, адже вони більше потребують допомоги.
  3. В страхових компаніях діють різні програми: поліклініка, швидка допомога, амбулаторна допомога, стаціонарна допомога та інші. На кожну з цих програм потрібно мати окремий поліс медичного страхування, або універсальний на всі випадки - найбільш вартісний. Лікарняні каси допомагають при всіх випадках допомоги і річна сума внесків значно менша любого вузькопрофільного полісу в страховій компанії.

Запрошуємо всіх жителів Полтавської області приєднатися до організації.

На сайті можна ознайомитися з умовами організації та роздрукувати бланки заяв.

Виконавча дирекція БО «Лікарняна каса Полтавщини».

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"