Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарні: Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня

19 листопада 2018 року відбулася зустріч виконавчого директора благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталія Шевченка з колективом Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні.

В.Шевченко надав інформацію про реформування охорони здоров'я та роль Лікарняної каси в даному процесі.

За 15 років спільної діяльності з лікарнею організацією даному закладу охорони здоров'я було надано співоплату за 1300 випадків допомоги власникам картки ЛК на суму понад 650 тисяч грн.  (в тому числі в 2017 році -73 випадки на суму 66953 грн.)

БО "Лікарняна каса Полтавщини" не може забезпечити допомогу при всіх захворюваннях, які лікуються в даній лікарні - вони повинні забезпечувати за рахунок державних програм. Тому маємо надію, що після запровадження реформи на вторинній та третинній ланці після 2020 року, маючи чіткий перелік гарантованого пакету медичної допомоги, ЛК перегляне свій перелік лікарських засобів та перелік діагнозів для розширення умов організації.

Для покращення умов лікування та надання повноцінної медичної послуги в лікарні, виконавчий директор передав головному лікарю лікарні Наталії Свириденко благодійну допомогу у вигляді медичного обладнання: 5 одиниць пульсоксиметрів MD300K2 (2 датчика -дорослий та дитячий) та зпалювач голок NULIFE DOTS.

Маємо надію, що дане обладнання допоможе в лікуванні жителів Полтавської області.

Виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"