Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

З 15-річчям БО "Лікарняна каса Полтавщини"!

17.09.2018

Від щирого серця вітаємо власників картки Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини",  всіх медичних працівників та фармацевтів аптечних закладів з 15-річчям діяльності організації.

Щиро дякуємо працівникам медичної галузі за плідну співпрацю, за турботу про пацієнтів – власників картки ЛК, жителів Полтавської області.

Щиро дякуємо фармацевтам та провізорам за повноцінне забезпечення лікарень ліками та засобами медичного призначення.

Щиро дякуємо жителям Полтавської області, що повірили в лікарняну касу, підтримували та допомагали вирішувати всі питання по налагодженню нового механізму по забезпеченню лікарень медикаментами. Дякуємо Вам за витримку, порозуміння та довіру до нас.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» прийняла перших членів організації 17 вересня 2003 року. З цього часу кількість власників картки організації збільшилась до 20 тисяч чоловік по всій області.

За весь період роботи надана допомога на лікування понад 235 тисяч випадків звернень. Сума наданої допомоги на медикаменти становить понад 62 млн. грн., на медичне обладнання понад 6 млн.грн.

Бажаємо всім жителям Полтавської області, медичним та аптечним працівникам процвітання, витримки та впевненості, досягнень у роботі та всебічної підтримки на шляху становлення  охорони здоров'я в Україні.

З повагою,

Учасники - засновники та виконавча дирекція

БО "Лікарняна каса Полтавщини"

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.