ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ БЛАГОДІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ» В ГЛОБИНСЬКОМУ РАЙОНІ.

  Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» співпрацює з лікувально-профілактичними закладами області, в тому числі із Глобинською ЦРЛ, протягом 15 років

  Мета організації: допомога лікувальним закладам області при обстежені та лікуванні членів організації медикаментами, засобами медичного обладнання, реактивами та медичним обладнанням.

  На сьогодні власниками картки БО "Лікарняна каса Полтавщини" у Полтавській області стали 19224 особи, або 1,36% від населення області. У Глобинському районі – 701 житель, або 1,64% від населення району.

  За останні 10 років Глобинській ЦРЛ було надано допомогу на обстеження та лікування (сплачено за медикаменти) у 6173 випадках на суму 1 млн.747 тисяч гривень. Лише за 2017 рік надано допомогу на медикаменти Глобинській ЦРЛ в 475 випадках на суму 204177 грн.

  На лікування в інших закладах області жителям Глобинського району надано допомогу в 827 випадках на суму 269 тисяч грн.

  Благодійна допомога БО «Лікарняна каса Полтавщини» Глобинській ЦРЛ надавалась у вигляді діагностичної апаратури (Тонометри, ЕКГ-апарати та апарат УЗД) на суму 405,6 тис. грн.

  Вже в 2018 році Глобинська ЦРЛ отримала від БО «Лікарняна каса Полтавщини» , в рамках благодійної допомоги , ЕКГ–апарат UKARD-100 з пристроєм для передачі даних на суму в 54,6 тис.грн., що дасть змогу покращити обстеження хворих, особливо в ургентних ситуаціях.

  Тісна співпраця з БО «Лікарняна каса Полтавщини» в останні роки суттєво допомогла хворим району отримати вчасну, в повному обсязі та якісну медичну допомогу в будь-якому медичному закладі області.

  У нинішній непростий час у жителів Глобинського району з’явився реальний шанс на отримання вчасної медичної допомоги в будь-якому лікувально-профілактичному закладі області. Для цього потрібно лише стати членом БО «Лікарняна каса Полтавщини».

  Людмила Мигаль, головний лікар Глобинської ЦРЛ.

  «Зоря Придніпров’я», Глобинська районна щотижнева газета № 14 від 06.04.2018

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.