Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Полтавські медики презентували міжнародний телемедичний проект з ізраїльською компанією “Migdal Medikal”

03.04/2018

Сьогодні у Полтавському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася презентація міжнародного телемедичного проекту з ізраїльською компанією “Migdal Medikal”.

У заході взяли участь голова Полтавської ОДА Валерій Головко, директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак, фахівці ізраїльської компанії та головні лікарі полтавських лікарень.

Як було зазначено, протягом останнього часу у співпраці з Департаментом інфраструктури, представників компаній-провайдерів інтернет-зв’язку, “Держспецзв’язку” спеціалісти вивчили можливість створення єдиної електронної моделі системи зв’язку галузі охорони здоров’я.

Присутнім на практиці продемонстрували канал медичного зв’язку, медичне обладнання необхідне для он-лайну діагностики, розповіли про переваги цього методу обстеження пацієнтів. Он-лайн діагностика застосовується для консультацій лікаря чи пацієнта з провідними фахівцями у різних галузях медицини.

“Ідея медичної реформи – сформована правильно. Це показує динаміка зменшення смертності та онкозахворювань. Інше питання – це медичне обладнання. У палаті повинен бути не лише якісний ремонт, а і сучасна медична техніка. Важливі передові технології – у сільській медицині. Наша співпраця – це лише початок. Рівень фахівців у нас високий, а такі он-лайн консультації – це розширення можливостей, накопичення передового досвіду”, – зазначив Валерій Головко.

Он-лайн медицина на Полтавщині робить перші кроки, а це великий прорив у технології і її чекає швидкий розвиток.

“Амбулаторії сімейної медицини в області ми оснастили комп’ютерним обладнанням. Перейшли на електронну документацію. У нас є можливість впроваджувати он-лайн консультації. Будемо розвиватися у цьому напрямку. Це особливо важливо для сільської медицини. Невдовзі лікарі з та пацієнти з районів зможуть проконсультуватися з обласними фахівцями з того чи іншого питання”, – сказав директор Департаменту освіти ОДА Віктор Лисак.

Допомогти медикам Полтавщини у запровадженні сучасних технологій, можуть фахівці з Ізраїлю. Співпрацю у цьому напрямку вже розпочали.

“Ви рухаєтесь у вірному напрямку. Ізраїльська медицина має високий рівень. Це визнано світом. Ми можемо допомогти вам у розвитку сучасних технологій та їх впровадженні, поділитися досвідом, навчити ваших лікарів, запропонувати консультації кращих лікарів Ізраїлю”, – зазначив керівник компанії “Migdal Medikal” Алекс Павлюченко.

http://np.pl.ua/

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.