Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

«Медична реформа стимулює розвиток приватної медпрактики», – Ігор Волощук

«Медична реформа стимулює розвиток приватної медпрактики», – Ігор Волощук

Ігор Волощук – засновник мережі медичних клінік «Візус кідс», «Дитячий зір», «Перша приватна поліклініка» та оптики «Горизонт», а також першої в Івано-Франківській області медико-юридичної компанії «Медлав», яка що займається юридичним супроводом медичного бізнесу.

Експерт у медгалузі розповів, чого варто очікувати від медичної реформи, і чому зараз – найкращий час для інвестицій у приватні медичні послуги.

- Ігор Іванович, скільки часу ваші заклади уже на ринку медичних послуг? Розкажіть коротко про них.

- Перший заклад, який ми відкрили 10 років тому – медичний центр «Візус кідс». За цей час ми надали кваліфіковану допомогу більше 50 тисячам дітей і на сьогодні є лідером в галузі дитячої офтальмологіі на Прикарпатті.

7 років тому ми запустили проект в тому ж напрямку «Дитячий зір», а півтора року тому, у зв’язку з тим, що на ринку  були відсутні широкопрофільні дитячі медзаклади, ми запустили «Приватну дитячу поліклініку». Вона за короткий час зайняла свою нішу і стала лідером серед приватних медичних установ міста. Ми взяли на себе як консультації вузьких спеціалістів так і оформлення поточних та вступних профілактичних оглядів дітей в садки та школи, а також ми є лідером імунопрофілактики. Майже постійно в нас в наявності є якісні вакцини для дітей.

Цього року ми запустили новий проект – оптику «Горизонт». Завдяки сучасному обладнанні і найкращим фахівцям, плануємо вже за рік стати найкращою оптикою нашого міста.

- У 2017 ви запустили не зовсім профільний для вас проект – медико-юридичну компанію «Медлав». Чому розширили свою діяльність в цьому напрямку?

- Причин було декілька. Як внутрішні, корпоративні, пов’язані з потребою в обслуговуванні та юридичному супроводі власного бізнесу, так і до мене часто звертались за допомогою та порадою колеги з інших фірм, а також просто медики, які захотіли відкрити власний бізнес.

Зараз компанія «Медлав» займається сприянням в ліцензуванні медичної практики – як початківців, так і супроводжує вже діючі медичні заклади. Надаємо допомогу в акредитації та при підготовці до різноманітних перевірок.

- Серед послуг, які надає ваша компанія, є доволі нова послуга в Івано-Франківській області- «медичний бізнес під ключ», розкажіть коротко про неї?

- Так, ми вже допомогли відкрити декілька медичних закладів в нашій області. Можемо брати на себе увесь супровід – від аналізу ринку до навчання персоналу і запуску, а також допомагаємо при потребі в подальшій діяльності закладу. Наш досвід у веденні медичного бізнесу дозволить клієнту уникнути багато помилок і скоротить час виходу на рентабельність. Окрім того наші юристи візьмуть на себе паперову  волокіту, пов’язану з організацією бізнесу.

- Хто є вашим клієнтом?

- Це можуть бути як і практикуючі лікарі, які хочуть почати власний бізнес, так і люди, які мають відкладений капітал, і шукають куди його вкласти. Загалом, ринок медичних послуг є одним із найбільш перспективних, бо найшвидше розвивається і сьогодні закриває не більше 20 відсотків від потреби тому куди рухатись є, але як то кажуть хто перший встане тому і ….думаю наступні 3 роки буде пік розвитку

- Як в ході медичної реформи буде розвиватися приватна медична практика?

- Аналізуючи процес реформ в країнах Європи, можна стверджувати, що вони тільки сильно стимулюватимуть розвиток приватної практики. І зараз – чи не найкращий час починати свою власну медичну справу.

http://www.galka.if.ua/

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"