Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Зустрічі в м.Миргород

09.01.2018

У місті Миргород з представниками освіти (Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 імені І.А.Зубковського, Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області) провів зустріч виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

У виступах надано інформацію про медичну реформу в Україні, початок запровадження обов'язкового медичного страхування, необхідність профілактичних оглядів та профілактичного лікування на первинній ланці - у сімейних лікарів.

Освітянам було роз'яснено механізм забезпечення ліками для щоденного амбулаторного, профілактичного лікування за державною програмою "Доступні ліки" та запропоновано приєднатися до механізму Лікарняних кас по забезпеченню ліками при стаціонарному лікуванні.

Неприбуткова благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" забезпечує заклади охорони здоров'я лікарськими засобами для лікування власників картки ЛК. Пацієнти отримують ліки на своє лікування при поступленні в стаціонар у відповідності до Державного формуляру лікарських засобів, до положень Лікарняної каси та протоколів лікування МОЗ України. Багаторівневий контроль забезпечує раціональне, ефективне лікування пацієнтів.

Сума щомісячних благодійних внесків до БО "Лікарняна каса Полтавщини" значно менше ніж страхові поліси в комерційних страхових компаніях.

Ставши власником картки БО «Лікарняна каса Полтавщини», сплачуючи регулярно благодійні внески, Ви будете впевнені, що у випадку лікування, за замовлені лікарнею медикаменти, сплатить каса.

Каса працює по принципу солідарності та взаємодопомоги.

Не всі хворіють одночасно і однаково тяжко! Більш здорові допомагають слабкішим, але при цьому мають гарантію на допомогу у випадку несподіваного різкого погіршення свого здоров’я.

“Один за всіх – всі за кожного ” – це наш принцип.

Це –  благодійна  організація «Лікарняна каса Полтавщини».

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.