Закони про медичну реформу підписано!

  28.12.2017

   Президент Петро Порошенко підписав Закон про медичну реформу. Починається докорінна зміна у відносинах людини та системи.

   Ми, як пацієнти та лікарі, отримуємо гарантії, що наші права будуть захищені державою.

   Система починає ставити в центр уваги захист та потреби людини.

   Це не означає, що 1 січня ми підемо в лікарню і там все буде інакше. Однак потрібно бути готовими, що поступово більшість процесів системи охорони здоров’я працюватимуть по-іншому.

   Ще раз нагадую, що наступного року реформа відбуватиметься тільки на первинній ланці медичної допомоги (послуги у сімейних лікарів, педіатрів та лікарів загальної практики). З 2020 року нова система фінансування запрацює для амбулаторного та стаціонарного лікування.

   Також Президент підписав Закон 7117, що допоможе зробити якіснішим та доступнішим лікування в селах. Протягом двох років буде виділено близько 5 мільярдів гривень на розбудову нових амбулаторій, сучасне обладнання та інтернет у сільській місцевості.

   Сьогоднішній день - це результат революції гідності в системі охорони здоров’я, який наша команда почала рік тому. Разом з усіма, хто підтримував зміни, ми проробили велику роботу, але найбільша її частина попереду. Прошу зараз бути активними всіх, дізнаватися про реформи, працювати над ними, бо здоров’я - це те, що стосується кожного.

   Система, яку ми побудуємо, надаватиме справедливу та якісну допомогу для багатьох поколінь людей, які живуть та житимуть в цій країні. Ми будемо мати гідну охорону здоров'я і ми вийдемо в плюс!

  https://www.facebook.com/

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.