Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Порошенко підписав необхідні для медичної реформи закони

https://static.espreso.tv/uploads/article/2498757/images/im578x383-poroshenko_president.gov.ua.jpg28.12.2017

Президент України Петро Порошенко підписав закон №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості.

Закон передбачає, зокрема, укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами, необхідними для надання первинної медичної допомоги, а також створення належної інфраструктури на селі.

Крім того, поправкою №110 передбачено надання пацієнту медичних послуг з консультування, діагностики, лікування з використанням засобів дистанційного зв'язку - шляхом передачі електронних повідомлень, проведення відеоконференцій. Телемедичні послуги передбачені на випадок, коли відстань є критичним чинником надання медичної допомоги.

Президент також підписав закон №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів.

"Підписавши закон про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення, я підтримую необхідність реформи сфери охорони здоров’я, важливість дотримання права кожного громадянина на якісну медичну допомогу", - написав Порошенко.

Таким чином держава гарантує українцям та іншим визначеним законом особам надання необхідних медичних послуг та лікарських засобів повністю або частково за рахунок держбюджету на умовах, встановлених цим законом. Крім того, держава гарантує безоплатне проведення медико-соціальної експертизи у порядку, встановленому законодавством.

https://espreso.tv/

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.