Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Зустріч з представниками професійних спілок

19.12.2017

В м.Кременчуці перед представниками Асоціації профспілок промислового комплексу Полтавської області виступив виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

У виступі було розкрито питання медичної реформа в Україні, перспективи та проблеми при запровадженні обов'язкового медичного страхування.

Як альтернативу добровільного медичного страхування працівників підприємств промислового комплексу через комерційні страхові компанії було запропоновано співпрацю з БО "Лікарняна каса Полтавщини".

Неприбуткова благодійна організація "Лікарняна касаа Полтавщини" забезпечує заклади охорони здоров'я лікарськими засобами для лікування власників картки ЛК. Пацієнти отримують ліки на своє лікування при поступлені в стаціонар у відповідності до Державного формуляру лікарських засобів, до положень Лікарняної каси та протоколів лікування МОЗ України. Багаторівневий контроль забезпечує раціональне, ефективне лікування паціентів.

Сума щомісячних благодійних внесків до БО "Лікарняна каса Полтавщини" значно менше ніж страхові поліси в комерційних страхових компаніях.

Виглядає дивним наполегливе бажання деяких керівників заводів сплачувати в кілька разів більшу вартість страхового полісу комерційної страхової компанії за своїх працівників, знаючи, що внески до Лікарняної каси значно менші, забезпечення медикаментами проходить за рахунок ЛК та й умови забезпечення кращі, перелік діагнозів значно більший. З року в рік, вже понад 10 років доносимо дану інформацію до керівництва заводів. Працівники заводів самостійно приєднуються до ЛК. Дана сітуація підриває імідж керівництва підприємства.

Ставши власником картки БО «Лікарняна каса Полтавщини», сплачуючи регулярно благодійні внески, Ви будете впевнені, що у випадку лікування, за замовлені лікарнею медикаменти, сплатить каса.

Каса працює по принципу солідарності та взаємодопомоги.

Не всі хворіють одночасно і однаково тяжко! Більш здорові допомагають слабкішим, але при цьому мають гарантію на допомогу у випадку несподіваного різкого погіршення свого здоров’я.

“Один за всіх – всі за кожного ” – це наш принцип.

Це –  благодійна  організація «Лікарняна каса Полтавщини».

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.